Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt yapısı, organizasyonu hiç bir şeyi olmayan bir oluşumu imparator yaptı Mihawk. Yau çok kelama gerek yok.
Şurada bir imparator ve oluşumu var. Yani şu ekibin imparator olabilmesi için aralarından birinin absürt güçlü olması gerekiyor. O kişi de Mihawk'tan başkası değil.
Crocodile'ın kafasının yanından iki tane haki yıldırımı çıkmış. Sinirlenince kral hakisini salmış gibi istemsiz.

Genelde iki kutup tartışıyor. Ya Shanks'tan bile güçlü ya da en güçsüz amiral ayarında, ancak Aramaki'yi alır gibi. Shanks'tan çok az güçsüz olup, yine yonkou seviyesinde olması ise en muhtemel senaryo olarak görüyorum. Aramaki'yi ancak alır diyenlerin argümanı ne, en çok onu merak ediyorum şahsen.

Mihawk olmasaydı Buggy Crocodile ile imparator olamazdı ama Crocodile olmasaydı Buggy Mihawk ile imparator olamazdı yani benim düşüncem ikiside birbirini eşitliyor
Mihawk olmasa saldırı gücü eksikliği
Crocodile olmasa zeka ve yönetim eksikliği yaşanırdı yani ikisinden biri giderse buggynin imparatorlukda gider
Bazıları buggy zaten yönetebiliyor ne yönetim eksikliği olcak arkadaşlar buggy yönetemediği için elindeki en önemli güç olan devleri luffy karşısında kaybetti o devler varken başta crocodile olsa sizce o kadar kolay birlikten çıkabilirlerdimi Crocodile hayata onların peşini bırakmazdı devlerde bunu bilip birlikten rahatça çıkamazdı
Croco olmasa zeka ve yönetim eksikliğimi yaşanırdı ? Bölümde sürekli mantıklı çıkarımlar yapan daha çok Mihawk ve "iyi dedin" diye ona katılan da Croco yalnız.:/ Croco o kafayla ve güçsüzlükle o yaşına geldiğine dua etsin bence.

Croco olmasa zeka ve yönetim eksikliğimi yaşanırdı ? Bölümde sürekli mantıklı çıkarımlar yapan daha çok Mihawk ve "iyi dedin" diye ona katılan da Croco yalnız.:/ Croco o kafayla ve güçsüzlükle o yaşına geldiğine dua etsin bence.
Denizciler: Logia, zeka, liderlik
Lider : buggy
Aklı veren : Mihawk
Logia : Croc

Üçün biri kadar ödül alması lazım yaklaşık 670m

Benim demek istediğim dev bir oluşumu Mihawk yönetemez Mihawk bana dokunmayan yılan bin yaşasın diuerek yaşıyor cros guildi şuan en iyi yönetebilecek kişi Crocodiledır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık