Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okumadın hehalde bölümü. Kral haki+ temassız haki kullandi ya zalim.
Valla reis çizgi film sahneleri olunca hızlıca geçtim o bölümleri. Baştaki kral haki sahneleri güzeldi ama sonrasına çok dikkat etmedim. Bir süre sonra kral hakiyle düz haki ayrımı da anlaşılmıyordu. Hyo dayıya referans verip şimşek çıkartıyordu. Pek biliyorum diyemem o sahneleri. Genele bakınca meyve uyanışı kaldı aklımda.

Valla reis çizgi film sahneleri olunca hızlıca geçtim o bölümleri. Baştaki kral haki sahneleri güzeldi ama sonrasına çok dikkat etmedim. Bir süre sonra kral hakiyle düz haki ayrımı da anlaşılmıyordu. Hyo dayıya referans verip şimşek çıkartıyordu. Pek biliyorum diyemem o sahneleri. Genele bakınca meyve uyanışı kaldı aklımda.
Ateşten korunmak için temassız kullandı. Kral haki yıldırımları zaten adayı sarıyordu.:D Sonda vurdu havada öldürdü Kaido'yu. Boynuzunu da kırıp eline verdi.:D

Vsde kaido full kullanıyoduda ama luffyde meyve uyanışından sonra bi şu döne döne attığı saldırı dışında hiç kullandımıki hatırlamıyorum

Kral haki üstüne içten emcükleyen haki basıp Allah ne verdiyse salladı yumruğunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık