Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne anlam çıkacak? Mihawk zaten yıllardır o ünvana sahip buna karşı çıkmadık ki. Adam her göründüğünde ünvan olarak en güçlü Kılıç ustası yazısını gördük zaten. Değişen bir şey olmadı. Değişen şey bizim adımıza oldu. Bu sefer Shanks'ten kılıç yeteneklerinde üstün olduğu belirtildi. Bu zaten bizim uzun zamandır tartışmalarda kullandığımız argümandı.

Bu ikisini emrine alacak güç. Zaten tayfalarda kaptanların güç açısından her zaman en güçlü olarak görüldüğünü mü belirteyim sana. Oradaki powerın güç olduğu açık da işte isine gelmez.:D
Dediğin mana bence de doğru olan. Ancak tüm resmi açıklamıyor. Gerçek manada Mihawk'tan güçlü olduğunu netleştirmedikleri için böyle bir ödül dağılımı var bence. Yani evet Mihawk, Buggy'nin emrinde görünüyor. Buggy'yi daha güçlü varsaymak doğal bir sonuç. Ancak bu teyit edilmedi. Adamın güce dair hiç feat'i yok. O sebeple nüfuzu açısından yonkou ilan edilse de, ödülü 3 küsür milyarda bırakıldı diye düşünüyorum. Aksi taktirde Buggy'ye 4+ milyar ya da Mihawk'a 2 küsür milyar vermemek için bir sebep olmazdı. Ki bu iki senaryoda dahi böyle bir ödül dağılımı hiç görmedik. Kaptan 3 milyar, komutan 2 küsür. Kaptan 4+ milyar, komutan 3.6 milyar gibi. Nereden bakarsan bak, Mihawk'ın gücü yıllardır bu denizlerde bilinmekte. Bu görmezden gelinmemiş ödül verilirken.

Son düzenleme:
Evet haki öven adam serinin başında çakı ile iş biteremeyince Yoru'ya sarılıyor. E hani çok sağlam hakisi oluyordu bu adamın. Adamın bir sözünden onu en iyilerden biri ilan etmenin anlamı yok. Şu seriye bakan bir insan haki konusunda Shanks'in daha önde olduğunu anlar. Wb ile haki çarpışması buna örnek. Akainu'nun magmasını buna örnek. Aramaki'ye o mesafeden nokta atışı yapıp hem kral hakide hem de gözlemde şov yapması bir örnek. Senin dediğin gibi altı boş sözlerle yapılan bir seviye belirleme de değil bunlar.
Bak insan gibi tartışayım diyorum 2 dk da insanın damarına basıyorsunuz.Altı boş sözler vs. ne ? Siz Mihawk haterlarının genel özelliği galiba tilt etmek,okuduğunu anlayamamak,alakasız çıkarımlar yapmak.Sana birazdan ilkokul çocuğuna anlatır gibi anlatıcam muhtemelen yine anlamıcan da ben yine de deneyeyim.Belki idrak edebilirsin bu sefer.

Çakıyla iş bitiremeyince yoruya sarılıyor demişsin.Adam Zoro'ya saygı duyup yoruyla kesiyor.İşini bitiremeyeceğini nerden anladın be kafası güzel kf üyesi ?

Shanks haki konusunda Mihawk'tan üstün olabilir.Bu benim karşı çıktığım bir şey değil.Fakat senin yaptığın çıkarımlardan haki de Shanks>Mihawk olduğu sonucu çıkmaz.Verdiğin WB,Akainu,Aramaki örneklerinden sadece "Shanks'ın hakisinin güçlü olduğu" sonucu çıkar.İnşallah ayrımı anlayabiliyorsundur.

Mihawk'ın WB,Aramaki,Aka'yla bire bir karşılaştığı sahneler var da bizim mi haberimiz yok ? Mihawk tıpkı Shanks gibi Aka'nın yumruğunu tutmaya çalışıpta elimi yandı da hakide Shanks>Mihawk sonucuna ulaşıyorsun ? Ya da Aramaki olayında Mihawk'ta oradaydı.O da Aramaki'ye haki raconu kesmek istedi de kesemedi mi ? Mantığını kullanmayı bilmiyorsun sen.

Mihawk'ın hakisinin kötü olduğuna dair bi tane emare yokken iyi olduğuna dair emareler var ama görmezden gel tabii sen.

Bir ara King'in aslında Kuina olduğuna dair birçok teori okumuştum zamanında.

Tutmasını istediğim ender teorilerdendi.Çünkü seride Kuina ile Zoro'nun günün birinde tekrar karşılaşmaları gerektiğine inananlardanım.

Valla King'in içindeki zırhtan,Kuina çıksaydı bu arc benim için en unutulmaz arc olurdu.

Yapmadı ne yazık ki sOda.

Bak insan gibi tartışayım diyorum 2 dk da insanın damarına basıyorsunuz.Altı boş sözler vs. ne ? Siz Mihawk haterlarının genel özelliği galiba tilt etmek,okuduğunu anlayamamak,alakasız çıkarımlar yapmak.Sana birazdan ilkokul çocuğuna anlatır gibi anlatıcam muhtemelen yine anlamıcan da ben yine de deneyeyim.Belki idrak edebilirsin bu sefer.

Çakıyla iş bitiremeyince yoruya sarılıyor demişsin.Adam Zoro'ya saygı duyup yoruyla kesiyor.İşini bitiremeyeceğini nerden anladın be kafası güzel kf üyesi ?

Shanks haki konusunda Mihawk'tan üstün olabilir.Bu benim karşı çıktığım bir şey değil.Fakat senin yaptığın çıkarımlardan haki de Shanks>Mihawk olduğu sonucu çıkmaz.Verdiğin WB,Akainu,Aramaki örneklerinden sadece "Shanks'ın hakisinin güçlü olduğu" sonucu çıkar.İnşallah ayrımı anlayabiliyorsundur.

Mihawk'ın WB,Aramaki,Aka'yla bire bir karşılaştığı sahneler var da bizim mi haberimiz yok ? Mihawk tıpkı Shanks gibi Aka'nın yumruğunu tutmaya çalışıpta elimi yandı da hakide Shanks>Mihawk sonucuna ulaşıyorsun ? Ya da Aramaki olayında Mihawk'ta oradaydı.O da Aramaki'ye haki raconu kesmek istedi de kesemedi mi ? Mantığını kullanmayı bilmiyorsun sen.

Mihawk'ın hakisinin kötü olduğuna dair bi tane emare yokken iyi olduğuna dair emareler var ama görmezden gel tabii sen.
Çakıyla işini bitiremediği için Yoru'ya sarıldı demesi için iki sebep var; ya damara basmaya çalışıyor, ya da basit bir metin okuması yapamayacak düzeyde. İlkinde karakteri, diğerinde zekası sorgulanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık