Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sende fazla abartıyorsun. Koca evren Mihawk için yaratıldı diyeceksin az kaldı.

Mihawkın Shankstan güçlü çıkma olasılığı %20'i geçmez.
Sebep ?

Tek saldırıda hoşaf oldu dediğin karakter kalktı Oden'e tek attı. Ne hibrit gösterdi ne de başka bir güç. Zoro kanırttı diyorsun, herifi yere bile yıkamadı. Kendi uydurduğun hikayeler bunlar. Bariz bir gerçek varsa herifin sahip olduğu ünvanlar tüm korsanlardan üstün olduğunu söylüyor. Tartışmaya açık değil bu. Gücü de bunu kanıtlıyor zaten. Üst düzey dayanıklılık, kralın hakisi kullanımı, geleceği görebilme, sağlam şeytan meyvesi, Oni ırkı var. Luffy haricinde kimseye gerçek gücünü göstermedi bilmem farkında mısın. :D ZKK hikayesi patlayınca Kaido yereceksen buyur devam et.
Önemli olan hoşaf olması ve kahpelik yapmasa nalları dikecek olması. Kendi de yediği naneyi bildiği için o kadar korkuyor Oden'den.

O örnekte yeterince açık olmamışım. Zoro'nun King'e yaptığı saldırının Kaido'yu kanırtacağını söylemek istemiştim. Kemiklerinin yarısından fazlası kırıkken yaptığı saldırıdan değil.

Katalog bilgilerini geçelim. Karşılaştırdığın adam Shanks çünkü zurnacı Luffy değil. Shanks'ın CV'sinin Kaido'dan boş çıkacağını mı düşünüyorsun ? Bu seride kılıç bazlı saldırıların daha bitirici ve güçlü olduğunu ve Shanks'ın da bir kılıç ustası olduğunu düşünürsek ayrıca Shanks'ın Kaido'yu yenen ekipteki herkesten daha fazla saldırı gücü olduğunu düşünürsek gün sonunda ibrenin Shanks tarafında olacağı benim için barizdir. Shanks'ı gördükten sonra yanıldığımı görürsem bunu itiraf ederim. Birileri gibi sinekten yağ çıkarıp komik durumlara düşmem ;)

Son düzenleme:
Önemli olan hoşaf olması ve kahpelik yapmasa nalları dikecek olması. Kendi de yediği naneyi ve bildiği için o kadar korkuyor Oden'den.

O örnekte yeterince açık olmamışım. Zoro'nun King'e yaptığı saldırının Kaido'yu kanırtacağını söylemek istemiştim. Kemiklerinin yarısından fazlası kırıkken yaptığı saldırıdan değil.

Katalog bilgilerini geçelim. Karşılaştırdığın adam Shanks çünkü zurnacı Luffy değil. Shanks'ın CV'sinin Kaido'dan boş çıkacağını mı düşünüyorsun ? Bu seride kılıç bazlı saldırıların daha bitirici ve güçlü olduğunu ve Shanks'ın da bir kılıç ustası olduğunu düşünürsek ayrıca Shanks'ın Kaido'yu yenen ekipteki herkesten daha fazla saldırı gücü olduğunu düşünürsek gün sonunda ibrenin Shanks tarafında olacağı benim için barizdir. Shanks'ı gördükten sonra yanıldığımı görürsem bunu itiraf ederim. Birileri gibi sinekten yağ çıkarıp komik durumlara düşmem ;)
Katalog bilgilerini geçip tamamen sallamasyona dayalı bilgilerle devam edelim diyorsun diye yorumladım. Shanks boş karakter değil tabii ki ama Kaido'dan üstün olduğunu gösterecek 1 tane panel yok. Saldırı gücü olarak Luffy'nin Nika formundan üstün olduğunu gösteren panel de yok. Keyfine göre yazmaya devam DNS.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık