Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri ve Oven bir olup Vinsmoke kardeşleri paket edemediler. Çünkü CC araya girdi. Orada çok acayip işler dönmekte. Hadi Oven aveli vasıfsız ama Katakuri bile işi kurtaramadı. Bu şartlar altında Katakuri Aile'ye karşı ihanet içinde olmalı. Çünkü öyle bir k.haki'ye sahip olmasına rağmen CC'nin gaz bulutları tarafından kör edilimesi imkansız. Gelecek bölümlerde bunları paket etmezse bilin ki Katakuri haindir. Zaten kitabı yakan kesin Pudin ve ağabeyi Katakuri ile birlikte Vinsmokelere yardım etmekteler.

Hadi Pudin Aile'si tarafından dışlandı, sadakati olmasın ama Katakuri Aile'nin reyizi sayılır. Anamı döv çıkışı yetmedi şimdi de Aile'nin adına leke getirmeye devam ederek Germa 66'a yardım etmekte. Üstelik bacısını kaçırma ihtimalleri de var. Ama bu gavaş Katakuri ona da göz yumacak gibi. Lufi tokadı az geldi buna. Bir tur daha dayak yerse belki akıllanır diyeceğim ama Anası Linlin olana bu kadar adamlık fazla bile.

Biz çok ihtimal vermiyoruz ama Sabo gerçekten de Kral Cobra'yı öldürmüşse nedeni sizce ne olabilir?

Acaba Kral Cobra,Kuma'nın kaçırılmasını engellemek istemiş olabilir mi?

Aklımda var birkaç teorimsi birşeyler.Bakalım...

Söz konusu Law ise gerisi teferruattır diyerek tüm forumla savaşmamış mıydın? Yapmamışsan bile o potansiyel var, kendini küçümseme hemen. ;)
Foruma üye olma sebebimdi. :dd.d
Tek tek oluyor da aynı anda çoğuna yetişmek yoruyor. Croc yoruluyor gibi de değil. :D

Valla hem benim hemde senin @Sir Crocodile dan eğitim almamız gerekiyor.

Hoş bende çok fena sayılmam vs konusunda ama @Sir Crocodile etmem sonuçta.
Haha. Ben de etmiyorum işte. Yalnız değilsin. sjshsj :d

Max dostum yukarıdaki arkadaş mükemmel olduğu bir konuda yalandan mütevazilik yapmış. Ne yapıyoruz şimdi bu durumda? Değişik bir kombinasyon
Croc'un anca yarısı kadarımdır be Datte. Hissettiğim o yani. :rolleyes:

@Ölüm Cerrahı dostum sende fena sayılmazmışsın vs konusunda.

Ünün kulağıma kadar geldi.

@Sir Crocodile vs @Ölüm Cerrahı gibi bir anket açmak gerekir ama bakalım.
Croc kazanır.
Ünüm savunma esnasındaki fevriliğimden gelmiştir daha çok :d :gamyon:

@Sir Crocodile Mihawk'ın ödülünü yorumlarken görmedim seni, neden bu kadar fazla bi fikrin var mı?
Denizcileri kestiği söyleniyor önceden, sende biliyorsun ki bu tip şeylere daha çok ödül veriliyor. "Tehdit" noktasından ve olay yaratma sebebiyle...

Ek olarak Shanks'in bile Luffy'e gittiği dönem ödülü 1 Milyar deniyor, Mihawk'ın o kadar olmasa da yüksektir yine o dönem belli bir seviyede. Şimdi ise eklendi bunun üstüne ve böyle bir ödül ortaya çıktı. Yorumladım zaten önceden de sen denk gelmemişsin...

Denizcileri kestiği söyleniyor önceden, sende biliyorsun ki bu tip şeylere daha çok ödül veriliyor. "Tehdit" noktasından ve olay yaratma sebebiyle...

Ek olarak Shanks'in bile Luffy'e gittiği dönem ödülü 1 Milyar deniyor, Mihawk'ın o kadar olmasa da yüksektir yine o dönem belli bir seviyede. Şimdi ise eklendi bunun üstüne ve böyle bir ödül ortaya çıktı. Yorumladım zaten önceden de sen denk gelmemişsin...
Üç imparatordan daha fazla ödül verilmesinin tek sebebi denizci kesmesi demek, ilginç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık