Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda iki tip denizci tasarlamış, hükumet köpeği olanlar ve isyana meyilli olanlar. Aramaki ve Lucci hükumet köpeği tarafı simgeliyor, Fujitora ve Garp gibi adamlar da isyana meyilli grup. Lucci ve aramaki gibi adamların tasarlanması boşuna değil, aksi halde büyük savaşta hükumet kendisi için savaşadak adam bulamaz, illaki birilerinin bunlara tapması gerekiyor.

Cross Guild'in kendi başına öyle çok büyük işlere imza atmasını beklemiyorum, eğer araya kaynayıp gitmeyecekse bu ekip ya devrimcilerle ya da Mugivaralararlarla birlikte savaşırlar. Diyelim ki Cross Guild kendi başına büyük aksiyonlara girecek, doğru Corcodile'ın kafasında bir şeyler var ama bunları tek başına yapacak gücü yok. Mihawk'ın da işi belli olmaz, adam bu zamana kadar sadece ilgisini çeken aksiyonlara girdi. Aynı yönde hareket edebileceklermi o önemli.
Şimdi anlamadığın nokta bu karakterler birbirlerini iyi tanıyor. Croc net bilgiyi veriyor Mihawk hakkında Mihawk da Crocodile'i taniyordur belli bir seviyede. Yani eğer "Diğer adaya gideceğim" dediği noktada Croc çağırınca yanına gidiyorsa ve şuan ki gördüğümüz noktada yapılan plan üzerine gidiyorlarsa bir olay vardır.

Hükümete karşı kimse tek başına bir şey yapamaz. Bu çok net, çünkü sadece Denizciler değil pek çok farklı grup var. Misal Dünya hükümetine bağlı ülkelerden bile istedikleri zaman güçlü kişileri çağırabilirler. Burada olan şey ne kadar ve nasıl zayiflatılacakları.

Yani şuan sadece tayfa ve Devrimciler gitse zor alırlar Hükümeti. Öyle ki Gorosei'lerin güçlü olduğunu da düşünürsek bir şekilde kayıp vermeleri şart ki Im'in durumu hala belirsiz...

O yüzden Mihawk "Ben gidiyorum" diye kıvranamaz şuan geldiyse, çünkü ortak bir fikirde hareket ediyorlar şuan.

Yüksek dostum kıssalar onu da kısarlardı. Adam eskiden lord değil miydi ödülü 430’du. 1 milyara çıktı Who’s Who indirince. Teorinize ters bir olay olunca hemen yok saymaya çalışıyorsunuz.
Zoro'nun ödülü 1.111 Milyar Beli iken sen Jinbei'nin 1.1 Milyar'lık ödülüne "Off Jinbei'nin ödülü çok şişirilmiş" diyorsun.

Herşeye muhalefet olmaya çalışmasanız hayat çok güzel olacak.

Çapraz birliğin boş ödüllerini pek sallamıyorum. Yendikleri rakiplerin ödüllerini bir tık geçseler bana göre yeterliydi.
Karakuri King’den güçlü diyor herkes, King’in ödülü katadan 300 yüksek. Luffy Kaya’yı indirince 1.5 olmuştu. 1.1 ideal bence. Şimdi Zorocu arkadaşlar bana gıcık kapacak ama Zoro şuan OP evreninde tek başına ismiyle sıyrılan biri değil. En güçlü kılıç ustası olduğunda namı anca tüm dünyaya yayılır.

Karakuri King’den güçlü diyor herkes, King’in ödülü katadan 300 yüksek. Luffy Kaya’yı indirince 1.5 olmuştu. 1.1 ideal bence. Şimdi Zorocu arkadaşlar bana gıcık kapacak ama Zoro şuan OP evreninde tek başına ismiyle sıyrılan biri değil. En güçlü kılıç ustası olduğunda namı anca tüm dünyaya yayılır.
Burada mevzu sadece güç değil sonuçta. Katakuri adasında takılıp kardeşlerini koruyan bir adam, ödülü fazla yüksek olmayabilir. Bu güçlü olduğu gerçeğini değiştirmez. Hasır şapkalar öyle değil. Her gittiği adayı temizliyorlar, yonkou indirmişler, tehlike geliyorum diye bağırıyor. Luffy, Zoro ve Sanji üçlüsünün ödülünün yüksek olması hiç sırıtmaz.

Burada mevzu sadece güç değil sonuçta. Katakuri adasında takılıp kardeşlerini koruyan bir adam, ödülü fazla yüksek olmayabilir. Bu güçlü olduğu gerçeğini değiştirmez. Hasır şapkalar öyle değil. Her gittiği adayı temizliyorlar, yonkou indirmişler, tehlike geliyorum diye bağırıyor. Luffy, Zoro ve Sanji üçlüsünün ödülünün yüksek olması hiç sırıtmaz.
Yüksek zaten ödülleri. Luffy belki 4 olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık