Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödüllere gereksiz takılıyorsunuz. İki bölümdür Mihawk için söylenenlere bakın, seviyesini az çok anlarsınız zaten.

Savaş lordluğu, ilk olarak Mihawk için oluşturuldu demiştim, bakalım o çıkacak mı?
Tamam o zaman ödüle göre diyorsanız Croco > Zoro dememiz gerekiyor, hatta Croco ve Zoro arasındaki fark, Zoro ve Sanji arasındaki farktan bile büyük, sence mantıklı mı yoksa Cross Guild Denizci avladığı için mi fazladan ödül vermişler?

Croco her türlü alır ödülü değerli bir karekterde Usop Buggy nedir bu kadar saçmalık olamaz Usop'u east bulue'de 10 20 milyonluk karekterler tekler adam ne olduda 500 oldu Buggy Mihawkdan düşük madem nasıl lider edildi bu denizciler beyinsiz..

Mihawk'ın ödülüne zerre şaşırmadım bu adam milletin çevresine toplayabildiği kadar sağlam adam toplayıp hatta bazılarının(yonko) filo yapıp gezdiği denizde tek başına teknesiyle geziyor.Mangakanın bu adama yaklaşımını aslında buradan anlamak gerek ödülünün tamamen denizci avlamakla ilgili olduğunu da düşünmüyorum. Luffy'den büyük denizci düşmanı mı var bu evrende.Şunu düşününce zaten çok soru işareti kalmaması gerek Mihawk vs BM yi kim alır haterlık yapmadan çizerin bize yansıttığı iki karakteri karşılaştırıp cevap verince ödülle ilgili bir sıkıntı kalmamalı.Hatta Oden'ın ve Zoro'nun açtığı yaraları düşününce Mihawk Kaido'ya ne yapar düşünmek gerek.Ben seri bitmeden bugüne kadar itinayla sakladığı Shanks ve Mihawk ın hakkını vereceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 101)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık