Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oha, yok artık arkadaş. Sen bu hâlde bile başkasına benden fazla patladın mı diyebiliyorsun? Şuna eminim, sen hiçbir zaman avatar konusunu falan kaybetmezsin. Çünkü kabul etmek gibi bir özelliğin yok Croco konusunda. Tamam. Croco > KK, yeter ki sal bizi.
Hahahah yahu ne diyorsun hala? Croc ve Mihawk beraber iş yapmıyor mu diyorsun açık açık söyle.
Bana diyorsun ama bölüm yorumları geldi, hemen hemen herkes ciddileşti sen hala troll vari konuşuyorsun, ona göre yorum yapacağım sana...

Bir de sal bizi diyor, salıksın olum sen zaten seni bağlayan yok. Yazmam daha hadi yoluna ne diyeyim...

Hahahah yahu ne diyorsun hala? Croc ve Mihawk beraber iş yapmıyor mu diyorsun açık açık söyle.
Bana diyorsun ama bölüm yorumları geldi, hemen hemen herkes ciddileşti sen hala troll vari konuşuyorsun, ona göre yorum yapacağım sana...

Bir de sal bizi diyor, salıksın olum sen zaten seni bağlayan yok. Yazmam daha hadi yoluna ne diyeyim...

Spoiler konusunda ne bölüm yorumu gelmesi? Bölüm yorumu konusu bile açılmadı, bu dediğin de falso.

Croc neden istesin? İsterse kendi için isterdi.

Çünkü önceden beri planları belli, Crocodile Buggy'nin yaptığı şeye sinirleniyor.
Öldürse öldürürdü hala çünkü fikirleri sabit belli ki bu iki karakterin ne yapacakları yönünde. Yani ikiside ''Yonkou olmak'' konusu yerine yapacakları şeye odaklanmayı tercih etmişler. Bu kadar basit.
Bölümü okuyayım net kararımı vericem.Tam emin olamadım

Mihawkcılar kendi kendilerine şöyle çıkarım yapıyor, sonra biz hatalı oluyoruz...

Bölümü okuyayım net kararımı vericem.
Croc kimseyi kendinden üstün görmez böyle bir noktada. Hele de beraber iş yaptığı kişinin neden Yonkou olmasını istesin mantık, kendi olmak isterdi bunu da demiyor...
Orada Mihawk kendi fikrini belirtiyor. Bu iki karakterin ortak bir amacı var, o noktada ''Yonkou olmak'' yerine bu konuda ilerliyorlar işte planları doğrultusunda. Buggy'i kullanıp farklı bir olay çevirecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık