Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buggy'nin organizasyonu yüzünden imparator olarak anılmasını mantıklı bulmuştum.Organizasyon Croco'ya aitmiş.Hakkını vermek gerek burada.

Sen iyi okumamışsın anlaşılan, aksiyon var mangada atılan spoiler doğruysa. Croc ve Mihawk birilerini halletmiş, Buggy'i birilerinin elinden kurtarmış heralde...
Buggy'nin yalvardığı olay da bu gibi görünüyor, Buggy üzerinden bir olay dönecek yine ama bakalım.
Ciddili yorumluyorum. Ben Croco Buggy'nin ağzını burnunu kırmış ve öldürmek üzere olduğunu anladım.

Croco: Planım var
Daz: Planın nedir usta
Croc: hımmm ne bilim olum ben
Daz: O zaman niye planım var diyorsun, deli misin olum sen ?
Croc: Marineler bakıyordu karizma çıkayım istedim, planım da var dedim akıllı da sanacaklar şimdi bunlar.
Daz: Eeeee ?
Croc: Anlamıyor musun olum 2 milyar cepte net :fool:
işte sizin kafa cidden böyle çalışıyor, özet resmen... :D
''Karizma var 2 milyar ödül almış len'' lafı eşittir bu yorum. :D

Görünüşe göre manga tamamen olay örgüsünden çıktı mantık ve hikaye kavramı kalmadı zaten red filminden de belliydi oda artık manga zaten bitiyor ne kadar vurabilirsem vurim mantığı ile manya yazıyor. Kılıç fanları ve mihawk fanlari çıldırsin manga satın alsın diye adam abuk sabuk mantıksız hareketler yapıyor tamamen kitleye oynamaya başladı olay örgüsü hikayesi falan kalmadı manga da ne popülerse neyin daha çok satacağını düşünüyorsa onun üzerine oynamaya başladı oda sensei 😂

Adam şunları dedikten sonra üç saldırı atıyor. Birinci Luffy'e değdiği halde öldürmüyor, ikincide Luffy kurtuluyor, sonuncu da buz dağını yok ediyor. Üçünde de öldürmek için saldırıyor "rastgele" veya "eforsuz" gibi bir durum yok... Brannew'ın ağzından çıkmadığı için canon almayacak mıyız Mihawk'ın söylediklerini :(?

İsimsiz saldırıları eforsuz ve rastgele diye değerlendirmek normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık