Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçim rahatladı. Bu iki karakterin herhangi bir sebeple Buggy ile ittifak kurmuş olmasını saçma buluyordum ki olayın ittifakla alakası yokmuş. Marineford'dan bu yana 2 küsur sene geçmiş olmasına rağmen denizciler Buggy'yi tanıyamadığı için aptallık yapmaya devam ettiklerinden yaşanmış tüm yaşananlar.

Crocodile, bize bu zamana kadar gösterdikleriyle kesinlikle bu ödülü hak etmiyor. Ayrıca, karizma sahibi olmak birine ödül vermek için geçerli bir akçe mi oldu şimdi?

Mihawk kardeş, burası kurtlar sofrası. Huzur içinde yaşamak istiyorsan git bir Ege kasabasına yerleş. Hem ne demeye bu kadar güçlenip denizci avcısı oldun huzur istiyorsan?

Bu ekip, bizimkilerin Dünya Hükûmeti ile yapacağı savaşta bizimkilere destek çıksın diye kurulmuşa benziyor. Başka bir şey çıkmaz buradan.
Adam huzur içinde yaşamak istiyor, bu sebeple huzur vermedikleri için önüne geleni kesip biçmiş "marine hunter" adını almış.
Siz bu huzur işini çok yanlış anlamışsınız 😉

Anlaşıldı sen hiçbir şekilde kabul etmeyeceksin. Senle iddiaya girilmez. :d
Yanlış mı dedim yine? :S

Daha güçlü ne ? Ne daha güçlü :ehe:
Neyse sen uzatacaksın anlaşılan tamam.

Şey bekliyorum bazı arkadaşlardan senden değil Timsah lafım sana değil.

Arkadaşlar Mihawk nasıl patladı falan yazın şuraya da eğlenek biraz :hhh:
Daha güçlü işte, neyi ne daha güçlü?
Beceri denmiyor mu? Onun yerine ''Shanks'dan daha güçlü'' denilmesi gerek miyor mu sizin mantığınıza göre? Sonuçta bu ikisi de kılıç ustası size göre...
Onun yerine ''Kılıç ustalığında'' denmiş ben mi yanlış okuyorum yazdıklarınızı veya spoilerı?

Kılıç sevdalısı kardeşlerim... kimseyi ikna etmek zorunda değiliz... her şey bal gibi ortada. Yılların tartışması... bizim zaferimizle son buldu. Bir ses duyuyorum kardeşlerim... çok şiddetli bir ses... şöyle bir ses...
PAAAAAAATTTTT.... ksksksksk
Yonkou Shanks'ı kılıçustalığında geçen dünyanın en güçlü kılıç ustası Mihawk'ın ödülü.

Korsanfan: Shanks'ın Mihawk'tan güçlü olduğu anlaşıldı.

Ülkedeki Türkçe eğitimi kötüye gidiyor deniyordu da bu kadarını beklemiyordum :hhh:

Beceri denmiyor mu? Onun yerine ''Shanks'dan daha güçlü'' denilmesi gerek miyor mu sizin mantığınıza göre? Sonuçta bu ikisi de kılıç ustası size göre...
Onun yerine ''Kılıç ustalığında'' denmiş ben mi yanlış okuyorum yazdıklarınızı veya spoilerı?
Biz Shanks'tan değil Croc'dan daha güçlü olması üzerine bahse girdik.

Reis boşver sen spoileri felan, bunlar yanlış okuyo senin dediğin doğru. Boşver, şöyle demli bir çay yap keyfine bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık