Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değil ama Mihawk ile Shanks düellori hemen sonrası için Shanks'in ödülü 1 Milyar dendi mesela. Mihawk'in ne zaman hangi ödülde Shichi olduğu önemli bu yüzden.

Fakat bu kadar düşük olmadığı nettir dondurulmuş ödülünün. Çünkü Croc çok hızlı Shichi teklifi almış ve Shichi olmuş Mangaka bunu söylüyor zaten...
Croc 81'den çıkmadı o ödüle. Bütün akıl melekelerine savaş mı açtın ne yaptın hala bunu söylüyorsun.

Değil ama Mihawk ile Shanks düellori hemen sonrası için Shanks'in ödülü 1 Milyar dendi mesela. Mihawk'in ne zaman hangi ödülde Shichi olduğu önemli bu yüzden.

Fakat bu kadar düşük olmadığı nettir dondurulmuş ödülünün. Çünkü Croc çok hızlı Shichi teklifi almış ve Shichi olmuş Mangaka bunu söylüyor zaten...
Adam küçük bir olay yaşamış da şiçi olmuş, Mihawk ünvanı aldıktan sonra 1m+ ödülle şiçi olmuş. Ödül açıldıktan sonra 3,6m'ye artmış. Croco 2y önce 400m+ eder diyordu oda. 2y sonra Luffy gibi artış alıp 1,9mye kadar yükselmiş işte. Biri 1m'den 3,6mye gelmiş, diğeri 500mden 1,9m'ye.

Yeni Crocodile fanları Atatürk ve silah arkadaşları mı oluyor ?
Aynen @Sir Crocodile çökmeye mahkum argümanlar kullanıyor hasta adam Osmanlı. :D
Başka yerde yazdıkları beni ilgilendirmez. Beni burada yazdıklarına bakarım.
Orada düşük ıq yabancı avlıyor ya biliyorum onu sıkı elemandır.
Sen demiyor muydun ödüller diye. Madem öyle tüm kek Luffy>Güncel Zoro+Franky

Buyur hazımsızlığa iyi gelir :hhh:
Zoro’nun ödülü Luffy’nin 3 milyar yüzünden gerçeği yansıtmıyor ikisinin de gerçek ödülü değil ne o Nika’nın ödülü ne de bu Zoro’nun gerçek ödülü.King üstü Zoro’nun gerçek ödülü.Kid de 3 milyar ama sağ koluna aynı ödülü verdiler diyelim mümkün değil King indiremez.Oda tayfaya adil davranmıyor Chopper net örneği diğerleri de göze batmasın diye çok yüksek verilmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık