Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buggy geek karakter mi
Nami ilk ona çalışıyordu
Luffyi ilk hapse sokan oydu
Zoro neredeyse gidiyordu ama acıdı oda
Luffyi idam etti Oda kurtardı
Mihawk marinefordda kesemedi bile
3 amiralin saldırısından kurtuldu
Kamerlarla halka konuştu
İmpel downdan suçluları yanına aldı
İlk hajruddin ve diğer ekibi Buggy'nin yanındaydı ama Luffy'e geçti
3d2yde Luffy'i kurtaran Buggy'di
Shibukailik teklifi edilen nadir komutan
Emrinde 100lerce adamı var

Daha sayarım
Mihawk kesti luffyi. En son luffy ben dövüşeyim dediğinde kollarını kaybedeceğini gördü. Kesemedi demek için anca unmihawk olmak lazım. Oda luffye tek atabileceğini gösterdi bize gözlem haki sayesinde.

Millet Buggy'nin yonko olmasının mantıklı olduğunu 1000 paragrafla açikladi. Ama adami yanlışlikla Yonko yapmışlar. En çok ona guldüm.
Hay ağzına sağlık bide Buggy şöle böle adamları var yerleri var diye saçma sapan konuşanlar vardı sanki başka seriyi takip ediyoruzda öle yutturmaya çalışdılar patladı hepsi.

Buggy'nin Mf'de yaptığı nam var,peşindeki adamlar dehşet tiplermiş,bunlar hala Buggy ile bir değerlendiriliyor.Buggy'nin durumu bu.

Yav zaten ödülleri direk kıstas alıp güç seviyesi belirlenmez ama Croco ile Mihawk arasında ki fark çok fazla ve Mihawk"ın özel bir durumu çok güçlü hir oluşumu falan olduğunuda bilmiyoruz yani...
Yahu Mihawk gelip katılmış işte, görürsek yorumlarsın daha sonrasında işlenecek zaten. Fakat hala fark çok falan diyorsun, adamın ödül 81 M idi herşeyi atlayıp yorum yapıyorsunuz ona şaşırıyorum. OP evreninde böyle bir artış var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık