Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato daha iki bölüm önce tayfaya katılmak için tayfadakilerden izin istiyordu. Şimdi ne değişti de fikri değişti? Bu bence direkt olarak kötü yazarlık.
Karakter gelişimi dostum... ✍
Neyse 4.5 yıl Wano 10 yıl Yonko saga sürdü ve bir şekilde sonunu gördük.Hayırlısı olsun.Önümüzdeki maçlara bakacağız.

1056 da yamato oden gibi yaşayacağnı söylüyor oden wano dan ayrılmadan wano'yu gezmişti, ardında beyaz bıyıkla yola cıktı yamato da onun gibi yapcak yola cıkmadan wano'yu gezmek istiyor.

1056'nın sonun da yamato zaten luffy'ye katılacağnı söylüyor ama öncesinde oden'in yaptığnı yapmak istiyo.
Benim anladığm bu.

Oden gibi gemi arkasında süründüremeyeceği için böyle geçiştirmiş, bir nevi Jinbe gibi gelişini uzatmış. Şu durumda hangi taraf kazanmış oluyor. Yamato gemide yok ama ileride gelecek. :dd.d

3-4 bölüm öncesine kadar ben de artık sizinle denize açılacağım diyen karakter bir anda karar değiştirip daha sonra açılacağım diyorsa eğer söylenecek çok da bir şey yok demektir. Bölüm çıksın görelim, iddiayı kaybettiysek eğer kaybettik der gerekeni yaparım.

Eskiden, yüzlerce bölüm öncesinden foreshadowing yapan yazar, 3-5 bölümde bir serinin gidişatını etkileyecek değişiklikler yapmaya başladı hikayede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık