Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057: Son Perde

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 59 21.1%
  • Orta

Kullanılan: 46 16.4%
  • Kötü

Kullanılan: 175 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    280
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ohh be çok şükür bin şükür yarabbi şükür elem tere fiş kem gözlere şiş yarrabbi bu oda kuluna bi daha wano arcı gibi bir arc yazdırma amin amen amon buda amitabha :sapkali:

Kaido'nun neden intihar etmeye çalıştığını bu bölüm anladım. Bu Wano dayanılacak gibi değil ki anasını satayım. Adam akşama kadar içip anca tahammül edebiliyormuş. Reis o kadar bölüm ağladı ama biz anlayamadık. "Yonkou adam ağlar mı lan?" diyerek ötekileştirdik, empati kurmadık. O kocaman cüssesinin altında ne acılar çektiğini göremedik. Wanoluları dünyadan uzak tutarak nasıl bir iyilik yaptığını anlayamadık.
Kaido'yu Luffy değil, insanların duyarsızlığı ve taş kalpliliği yıktı. Rip Kaido reis.

Kötü değil çok kötü bir bölümdü Kidd Law ve Luffy biraz olsun güzelleştirdi fakat yine Momonosuke boyuna posuna bakmadan saçma sapan ağlıyor küçüktü ağlıyordu büyüdü ağlıyor ezikti ağlıyordu galip hala ağlıyor bu bölümün bir güzel yanı daha var o da son perde olması wano ülkesi çocuğun ve onun uşaklarının eline kaldı

Kaido'nun neden intihar etmeye çalıştığını bu bölüm anladım. Bu Wano dayanılacak gibi değil ki anasını satayım. Adam akşama kadar içip anca tahammül edebiliyormuş. Reis o kadar bölüm ağladı ama biz anlayamadık. "Yonkou adam ağlar mı lan?" diyerek ötekileştirdik, empati kurmadık. O kocaman cüssesinin altında ne acılar çektiğini göremedik. Wanoluları dünyadan uzak tutarak nasıl bir iyilik yaptığını anlayamadık.
Kaido'yu Luffy değil, insanların duyarsızlığı ve taş kalpliliği yıktı. Rip Kaido reis.
Bunun da altı boş kaldı. Amacı yönelimi neden JB neden wano madem poly ve silahı biliyordu çıkarmadı neden kendisini JB adayının önünde engel gördü engel koydu... sırala dur hepsi magma da eridi...

fazla yoruma analize gerek yok bölüm çöptü wanonun sonu baya burukmuş oda efendi bizimkilerde kol bacak sapasağlam 2 yonkouyla vs attılar adamlarda çizik yok lan kafayı yiyeceğim

Animesinde de bitse de şu arc tek seferde izleyip kurtulsam wano işkencesinden.

dış dünyayı görüp olan biteni öğrenmek varken veda ayağına hala wanoyu görmek meh. uzun zaman sonra oy kullandım bastım kötüye.

Bu Teach ya law'i yada kid'i indirip kopyalamış pone'yi alacak. Yada kid veya law bizzat saldırıp indirmek isteyip kaybedecek ve pone'yi alacak. Kimse bu Wano'ya dokunmaz daha adam işgal edilmiş ülkeyi yeni ozgurlune kavuşturdu çizmez herhalde bir daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık