Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğlum kıvırmalar başladı. Siz pone ne bilmez diyordunuz, hayatinda görmemistir diyordunuz. Okuyamıyor diye dalga geçmek ne o kadar da değil. Okuyan 2 kisi gorduk zaten. Asenayı geçtin la bu kadar alçalmayın Buggy tayfasına katılmış mihawk kadar oldun gözümde

Mihawk da patlatacak bunları, az kaldı. Kimle dalga geçseler 2 gün sonra tersi çıkıyor.

Oğlum kıvırmalar başladı. Siz pone ne bilmez diyordunuz, hayatinda görmemistir diyordunuz. Okuyamıyor diye dalga geçmek ne o kadar da değil. Okuyan 2 kisi gorduk zaten. Asenayı geçtin la bu kadar alçalmayın Buggy tayfasına katılmış mihawk kadar oldun gözümde
Ben kid pone bulamamıştır görmemiştir demedim hiç.Zaten bm adasından istediğimi aldım dediğinde az çok gördük kitabe kopyası aldığını.Yoksa ne işi var kidin orada.Ben sana basit soru sordum kid kitabeyi okuyabiliyor mu okuyamıyor mu? Okuyamıyorsa taş devri capsleri gayet normal aynısı luffy içinde geçerli dünyadan bi haber.

Bu Caribou'dan da iyi ajan çıkar he. Adam tek arcta çoğu karakterden daha çok şey öğrendi. Biraz daha zorlasa Im'in gerçek kimliğini öğrencek.

Ben kid pone bulamamıştır görmemiştir demedim hiç.Zaten bm adasından istediğimi aldım dediğinde az çok gördük kitabe kopyası aldığını.Yoksa ne işi var kidin orada.Ben sana basit soru sordum kid kitabeyi okuyabiliyor mu okuyamıyor mu? Okuyamıyorsa taş devri capsleri gayet normal aynısı luffy içinde geçerli dünyadan bi haber.
Onların neden yapıldığı belli sen de onlardan biriysen dediklerime gocunmaman lazım. Onlar öyle diyordu.

Ihtimal sadece ama diyelim 3 kaptanda raftele geldi oda feykin dibine vurdu ve robinden de orada tüm hikayeyi ögrendik. Nasıl ki yonkou indirdirler. Fakat aynı ödül almalarina ragmen luffy yonkou oldu ki zaten gerekliydi artık. Orada da 3'ü raftele gitmesine ragmen luffy dünyaca kk. olarak bilinecektir.

Pes doğrusu dün bir anda 40-50 sayfa şamata yapanlardan biri de gelip ''yav biz bir halt yedik ama yanlış çıktı'' deme erdemi gösterememiş :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 48)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık