Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coby Hancock falan alamaz o da ayrı bir hikâye...

Zaten kutsallar ve sorunlu korsanlar gidecek. Amiraller daha duruyor, Coby hadi eğitimde falan da Smoker? Yani o işler biraz yaş gibi suanlik. Seri sonu zamani ileri sarıp bir fb gelirse anca öyle görürüz dediğini...
Coby üzerine yürür, birkaç adım atması lazım Hancock ile çözebilir bunu. Ha Hancock yakalansa gidip sümüklü Charlosa köle olacak, onu da istemem. Aralarında anlaşsalar diyeceğim o da Luffy üzerinden belki. Smokera PH yazmasa mis gibi de koramiralimiz olurdu. Yedi mis gibi adamı ama hala bir itibar verir diye düşünüyorum

Germa Katakuriyi alırsa burası karışır. E oda o zaman tam anlamıyla serisini bitirmeyi hedefliyor demektir.

Coby üzerine yürür, birkaç adım atması lazım Hancock ile çözebilir bunu. Ha Hancock yakalansa gidip sümüklü Charlosa köle olacak, onu da istemem. Aralarında anlaşsalar diyeceğim o da Luffy üzerinden belki. Smokera PH yazmasa mis gibi de koramiralimiz olurdu. Yedi mis gibi adamı ama hala bir itibar verir diye düşünüyorum
Alamaz Hancock'u falan yapmayın etmeyin, net yardım alması lazım birilerinden bunu yapması için. O noktada bile zor görürüm...

Smoker kendini geliştirirse biraz daha sağlam Koramiral olur, dediğim gibi denizler Luffy KK'ligi sonrası biraz sakinlesince zaman ileti sarılıp bir fb ile bu karakterlerin Amiral olduğunu görebiliriz...

Nika meyvesi çıktıktan sonra kaido'nun ip yapılması daha sonra buggy'nin yonkou olması,şimdi mihawk'ın buggy e katılması ve bu bölümlerin altında dönen mizahlar vs. Seri son bölümlerde iyice cıvıklaştı benim gözümde,ciddi olarak görmemiz gereken çoğu şey mizaha vurulmaya başlandı sanki.Oda kafasında ne planlıyor bilmem ama joy boy antik krallıkta çıplak dolaşıp saçma espiriler yapan deli birisi olarak tanıtılmaz umarım

Kapak hikayelerinde yakalanan bir Caribou var herhalde, Germa bir şekilde kaçar oradan. Dışarıdan müdahele gelirse mümkün bu da. Reijuyu tutan Smoothie adada olmayınca kaybederler belki

Germa sağlam topuklamış olmalı gerçi o zamanda sorar insan geleceği gören adamsın nasıl kaçırdın 2 elemanı diye ama yenilgiden daha mantıklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık