Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizinle tartışmak zaman kaybı resmen xD
Karşınızdakinin ne dediğini bile anlamadan yazıp duruyorsunuz.

Bak bunu da denjiro demiş
''Denjiro, Momonosuke'nin çok iyi nişan alamadığını söylüyor. ''

Ne olacaktı iyi nişan alsa ? Niye yazar yazmış bunu ?

Momo ve kınlar yenildi mi ? hayır.
Aramaki yenildi mi ? Hayır

Yine kapışacaklardı Shanks olmasa. Yine yenilmeyeceklerdi diyorum. Sonra da Aramaki geçemeyecekti geri gidecekti yani postalanacaktı.

Yazdığım yorumda da bunun güçle değil hikaye anlatımıyla ilgili olduğunu da üstüne basa basa söylemişim.

''Yalnız Amiral, Momo'yu hiç edemez, bu anlatımla olmaz o iş. Şuan kınlar ve Momo, Aramaki'yi geri postalar. ''

Hala fantazilerinizi yazıp yok Shanks olmasaydı Momo ve kınları geçerdi Amiralimiz diyorsanız demeye devam edin. Daha önce de söylediğim gibi.

Bu hikaye anlatımıyla Aramaki, Momo ve kınları geçemez 😘
Senin fantezi dünyan fazla geniş asıl sana laf anlatılmaz.

Yamato tayfaya katılmayacak hissiyatı almaya başladım. Luffy'nin yanına Zoro, Sanji ve Jinbe'yi çizmesi ve Yamato'nun bu kadar çabuk amiral karşısında zor duruma düşmesi (Oda en azından ikisini uzak tutabilirdi) bana bu şekilde düşündürüyor.

Shanks'ın 50 m ötedeki kral haki salınımından etkilenen adam Luffy'nin kral hakiyi eklediği saldırılarına teke gidermiş!!!

Dün @Alpamis kardeşimin de dediği bir laf vardı. Momo'nun Bolo Breath i ile yaralanan Amiral bence çok büyük bir eksi. Luffy'nin ne kadar aştığını buradan anlayabiliriz. Bırakın Momo'yu Kaido'nun Bolo Breath lerini aldı bu adam defalarca ve bana mısın demedi. Bizim çocuk oldu diyebilirim artık gönül rahatlığıyla :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık