Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aramaki kizaru'nun altı. kizaru yonko seviyesinin alt sınırlarında. Fuji ve Aramaki'de bunun altı şu an. En güçlü yonkoya karşı tırsması biraz normal. Ha karizmayı çizdi mi çizdi ayrı konu.

Aramaki kizaru'nun altı. kizaru yonko seviyesinin alt sınırlarında. Fuji ve Aramaki'de bunun altı şu an. En güçlü yonkoya karşı tırsması biraz normal. Ha karizmayı çizdi mi çizdi ayrı konu.
Shanks orada tayfasıyla iken dalması intihar olur. Bu arada Ryo > Big Mom. Big Mom bu kadar kısa sürede Ryo kadar performans gösteremezdi şu gruba. Adam kafa bulmasa tek bölümde indirirmiş hepsini.

seride amiralin tırsıp kaçmasına neden olacak birisi yok bence. aramaki gizli bir iş çeviriyordu ama shanksın dahil olması olayları çok kompleksleştireceği ve gizli çevirdiği işten fayda değil zarar göreceğini anladığı için kaçtı.

bence shanksın hakisinden korktuğu için değil, ortalığı karıştırıp daha doğrusu shanks ile hükümet arasında yeni bir savaşa sebep olursa, sonra akainuya ne cevap vereceğini bilmediğinden gitti diye tahmin ediyorum. bölüm çıkınca daha iyi anlarız tabi neden kaçtığını. ama shanksın amirali bile görmediğine eminim.

sadece kral hakiden shanksın da wano civarında olduğunu yada wanoya bir işi olduğunu anlamıştır. hakinin büyüklüğüyle, korkutuculuğuyla falan ilgili değil yani.
benim tahmin ettiğim gibi değilmiş, shanks direkt kral hakiyi aramakiye salıp gitmiş. yine de aramaki korktuğundan değil, shanks ile şimdi savaşmak istemediği için ayrılmış.

Luffy, sanji, zoro ve jinbe bekliyormus yamato ve digerlerini. Sadece sanji ve zoro yeterdi. Amiral patates olmaktan kurtulmus :)

Pluton demekki deniz dibinde. Duvarlar yıkılmali çevredekiler ki su seviyesi insin ve gözüksün. Hmmm.... Beklemiyordum. Bir nevi water 7'daki adanın haline benzemis.

Artık adadan ayrilma için engel kalmadi. Birkaç bölüme wano bitebilir. Phone'yi de aldılar zaten.

Luffy, sanji, zoro ve jinbe bekliyormus yamato ve digerlerini. Sadece sanji ve zoro yeterdi. Amiral patates olmaktan kurtulmus :)

Pluton demekki deniz dibinde. Duvarlar yıkılmali çevredekiler ki su seviyesi insin ve gözüksün. Hmmm.... Beklemiyordum. Bir nevi water 7'daki adanın haline benzemis.

Artık adadan ayrilma için engel kalmadi. Birkaç bölüme wano bitebilir. Phone'yi de aldılar zaten.
@YonToryu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık