Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aramaki Kaido adada olsaydı gelmezdim derken neyin üzerine bunu diyor acaba bu kerize ne soruldu da bu cevabı verdi şu an merak ettiğim tek şey bu.
Kaido'dan bu kadar çekinen adamların Kaido ile beraber Linlin'i indiren ittifaka gözü kapalı dalma cesareti göstermesi acayip sinir bozucu. Çocuk yonkou oldu ama hala daha ciddiye alan yok.

Bullet-Crocodile olayı vardı ya bilgi olarak gelen o.

Amiral kolu alan Shichi muhabbetinin bile işlenme durumu var. Laugh Tale bile ilk filmde açıklandı, Uta desen yine benzer durum oluyor. Her şey filler değil belli ki...

Hayal sizin işiniz, ben zaten mangayi bekliyorum da sen hazırlıklı ol bence. :D
Ben şahsen Shikinin ortaya çıkmasını istiyorum açıkcası... Hatta Shanks'in onu durdurmasını filan gayet güzel olurdu...

Zamanında Garp ve Sengoku'ya kafa tutan adam Wano'ya gelse, Kınlar tarafından yenilir. Seri şu an leş gibi ilerliyor. Umarım Mihawk bir daha gözükmez seride.
Çok olumsuz düşünme bölüm bir gelsin. Momo hiçbir amirale adam akıllı hasar veremez. Bu kadarını yapabiliyor olması bile kendi özel durumundan ötürü. Amiralin topuk yapmasının sebebi de zaten hiçbir şekilde diş geçiremeyeceği başka bir karakter. Kendince ne şiş yansın ne kebap çekiyor Oda işte

Çok olumsuz düşünme bölüm bir gelsin. Momo hiçbir amirale adam akıllı hasar veremez. Bu kadarını yapabiliyor olması bile kendi özel durumundan ötürü. Amiralin topuk yapmasının sebebi de zaten hiçbir şekilde diş geçiremeyeceği başka bir karakter. Kendince ne şiş yansın ne kebap çekiyor Oda işte

Aramaki yalnız gittiği adada Shanks ile mücadele veremrez. Zaten hedefi olan Luffy ve tayfası orada. Ama Momo'nun Aramaki'yi ciddiyete zorlaması bile olumsuz yorum yazmak için yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık