Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp0lar orada olsa ne olur sanki. Vs. olarak Karasu ve diğerlerini de resmetmiş.Bunlarda durmuş amiral karşısında. Sabo'nun tek başına amiraller arasından çıkmadığını kabul edin bence.

Sabo ileride rol oynayacağı içindir o. Yanındakiler hikaye için o kadar önemli yer kaplamıyor. Sonuç olarak Sabo tek başına değilmiş. Översin översin de burada övülecek devrimcilerdir. Özelde Sabo'yu sadece alev imparatoru denmiş olmasını översin.

Ne yani sen diyorsun ki yanındakiler korkuluk. Durmuşlar öyle. Kabul edilecek bir şey yok.
Yo öyle demiyorum. O savaş muhtemelen 2 yonko vs 5 nova savaşı gibi olmuştur. Sabo luffy iken geri kalanlar diğerleri. Birde o devrimci komutanlarından hiç biri öyle çok güçlü gözükmüyordu ilk çıktıklarında bile. Güçleri savaşa değilde daha çok desteğe göreydi(bence güzel ayrıca) misal cesaretlendirip güçlendirme(kadın), sızma saklanma(dev), casusluk yapma(karga adam), silah geliştirme(şu hayvanımsı olan) ama sabonun gücü daha yıkıcı yok edici ve savaşçı. Açıkcası ben diğer 4 lünün 1 amirale karşı bile savaşta şansları olduğunu düşünmüyorum.

Aynı şey değil, ace yaktığı yere sonsuza kadar yakamaz. Bu adamın özelliği kalıcı etki gösteriyor punk hazard gibi.
Bence aynı şey sayılır. Doğa ile bağlantısı olduğu için kalıcı olarak devam etmesi normaldir. Aokiji'nin kutuplarda buz kütlesi oluşturması gibi bir şey, sonsuza kadar devam edebilir. Herif meyvesi aktif dolanıyor ve dokunduğu yerleri etkiliyor işte.

Bence aynı şey sayılır. Doğa ile bağlantısı olduğu için kalıcı olarak devam etmesi normaldir. Aokiji'nin kutuplarda buz kütlesi oluşturması gibi bir şey, sonsuza kadar devam edebilir. Herif meyvesi aktif dolanıyor ve dokunduğu yerleri etkiliyor işte.
Adam kurak yerden çıkarıyor. Aokijini kutuplarda buz kütlesi oluşturmasıyla nasıl aynı oluyor hacım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık