Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Squardo kılıcından önce ve sonra diye iki kez aynı şeyi kullanmış bak Oda:d Üstelik direkt amiral üzerinden anlatmış durumu. Fark çok net. Ace ölene kadar da kendini tuttuğu çok bariz :hhh:
Burda wb haki ile desse aokijiyi sizce sıyrilmasi ne kadar muhtemeldi yada wb haki kullandi ama amiral kadar güclü deil diyenler haki kullaniyormuydu sizce cidden

k
1054. bölümün spoiler konu başlığında, sene 2022 olmasına rağmen sayfalarca marineford, wb, ace tartışılınca ben:
Hayır, okumamak da elimdeydi ama okudum yani. Geri de alamıyorum zamanı.
kanka oda güc farkıni ortaya koyamadıği için amiraller sürekli ezildiği ve doğru düzgün bi halt yapamadıklarindan malesef amiralci kardeslerimiz çizik almaya her savasi kazanan onları görünce düşmanlarıni tirtir titreten amirallerini yüceltme aşamalarında olduklarindan malesef bu mevzu bitmez😅

Burda wb haki ile desse aokijiyi sizce sıyrilmasi ne kadar muhtemeldi yada wb haki kullandi ama amiral kadar güclü deil diyenler haki kullaniyormuydu sizce cidden
Aokiji'ye o panelde haki ile saldırıyor. Tabi Logia kullanıcıları yeterli gözleme sahipse o saldırılardan vücudunu meyve tipine çevirerek kurtulabiliyorlar. Bunun en iyi örneği Katakuri. Marineford örneği Akainu.

WB haki kullandı zaten yanındaki adam vurguluyor WB'nin haki kullanabildiğini Aokiji Katakuri gibi geleceği görerek saldırı gelecek olan yeri yok ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık