Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin için bir şeyler sallayım reis;

Aramaki wanoya adım atar, arkasında bastığı topraklar orman olmuştur. Elindeki cigarasını yere atıp çiğner ve "çevreci adamız, cigara yakışmıyor ağzımıza" der. Sonra da "cigara içmeyiniz" mesajı verir. Tabii bu sosyal mesajların ardından cigara tiryakisi Sanji sinirlenmiştir. Ağzına 10 cigara alan sanji "kimse cigarama yasak koyamaz uleyn, burası wano ve burada bizim sözümüz geçer" der. Tayfanın en hızlısı olan Sanji ilk hamleyi yapmıştır. Tayfanın geri kalanı da mekana damlayınca, Aramaki geri vites yapmak zorunda hissedip " hocam siz beni yanlış anladınız, ben wanoya demokrasi ve özgürlük getirmek istiyordum. Ha istemiyorsanız, sorun yok. En azından wano halkı için yaptığım şu işe bir bakın" der ve arkasında yapmış olduğu kocaman ormanı bütün Wanolulara gösterir. Herkes hayran kalmıştır. Luffy bu durumdan memnundur ve "kim olduğunu bilmiyorum ama wanonun dostu, benimde dostumdur. Sana, burada olay çıkarmadığın sürece dokunmayacağız çocuk adam" der ve aramakiye dokunulmayacağı sözünü verir. Böylece aramaki meselesi fazla uzamadan kapanır. Sanji de yaktığı 10 sigaranın 9 unu söndürmek zorunda kalır.

Dünyadan olaylar; Teach reis kek adasını ele geçirmiştir. Shanks ve Buggy ittifak yapmışlardır. Tayfanın ve geri kalan kişilerin ödülleri gösterilir, milletin ödüllere tepkisi ve bölüm sonu...
Mizah kısmı hariç hepsinin olabilitesi yüksek, bu durum beni biraz ürpertti :D

Beyler Oda 4 haftadır yok. Öyle bir şey bulup gelecek ki, önümüzdeki bölüm hiç kimsenin beklemeyeceği bir olay içerecektir. Herkes "asla tutmaz ya" diyeceği bir tahmin sallasın, bakalım en çok kim yaklaşacak. Ben başlatıyorum.

Gelecek bölüm Wano'daysa: Plüton gösterilir
Gelecek bölüm Wano dışıysa: Sabo vs Coby gösterilir

Tayfanın ödülleri gösterilir. Gazetede Sabo'nun esir düştüğü yazar. Luffy deliye döner. O sırada wano merkezine giren Aramaki olay çıkarır. Bunu duyan Luffy aramakiyi soğan söğüş yapıp yer. İstikamet denizcilerin karargahı tüm herkese söyleyin der. Bunu duyan İmparator Buggy luffy ile beraber olacağını ilan eder. sayfa sonunda dış ses " Büyük savaş başlıyor 2 büyük imparator denizcilere karşı" der 😅😂😂

Umuyorum ki sabo yakalanmamış veya ölmemiş olsun. Hatta Kuma'yı alıp oradan kaçmış olsunlar.
Bu sahnenin tekrar aynı şekilde işlenmesini hiç istemiyorum. Ace durumu gibi olması çok klişe olacaktır.

Ya da tayfanın ödülleri luffy nin eline düşen gazete ile belli olur. Şenlikler devam eder. Aramaki kutlamaların ortasında gelir. Bakar herkes eğleniyor bu sırada Sanjinin lezzetli yemeklerinin kokusu burnuna gelir. Ve sonunda Orucunu bozmaya karar verir. Karnı doyan Aramaki O sırada Zoroyu içerken görür. Hele o içtiğin ne banada ver der. Zoroyla beraber bı güzel sarhos olana kadar içerler. Aramaki sarhoş olmanın verdiği boşboğazlık ile Wanoya geliş amacını söyler. Zoronun gözleri karartılmış çizilir. Aramaki ise neyse seni sevdim der. Ama o bakış olmadı neyse Hazır kafa Güzelken Luffy'nin peşine düşeyim diyip arkasını döner. O sırada öldürme niyeti hisseder. Arkasına dönmeden boynunun yanında duran kılıcı hisseder. Zoro kılıcını Aramakinin boynuna dayamıştır. Ve ortalık karışır. Bölüm sonu Aramaki : Hay aklımı seveyim nerden geldim bu lanet Wanoya diyip pişmanlığını dile getirir

Bence önümüzdeki bölüm teach, mihawk, shanks, dragon dörtlüsü net gözükür. Yada ödülleri gösterir, sonraki bölüm bu herifleri gösterir. Mutlaka 1-3 bölüme bu adamları göreceğizdir.

Umuyorum ki sabo yakalanmamış veya ölmemiş olsun. Hatta Kuma'yı alıp oradan kaçmış olsunlar.
Bu sahnenin tekrar aynı şekilde işlenmesini hiç istemiyorum. Ace durumu gibi olması çok klişe olacaktır.
Robinin 10 kere kaçırılıp 10 kere kurtarılması klişesinden iyidir en azından büyükbaşları görürüz.

Eiichiro Oda: Sabo yakalansın ve idam edilmek üzere Marineforda getirilsin. Robin de Cp0 tarafından kaçırılsın.
Editör: Efendim, one piece severler seri kendini çok tekrar ediyor diyorlar.
Eiichiro Oda: Bu sefer hepsi aynı anda oluyor ama..
Editör: ...
Her şey iyi güzel de Editörün son tepkisini yanlış yapmışsın.

Eiichiro Oda: Sabo yakalansın ve idam edilmek üzere Marineforda getirilsin. Robin de Cp0 tarafından kaçırılsın.
Editör: Efendim, one piece severler seri kendini çok tekrar ediyor diyorlar.
Eiichiro Oda: Bu sefer hepsi aynı anda oluyor ama..
Editör: GODAAAAAAAAAAAA!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık