Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala aynı fikirdeyim:"Partiye değil Ryokugyu, Prime Roger bile girse orada hiçbir iş yapamadan tabutuyla birlikte çıkar."

Partide bulunan Luffy,Law ve Kid şuanda bence Prime dediğimiz zirve dönemlerini yaşıyorlar.Ki ek olarak daha orada Sanji,Zoro,Yamato gibi çok güçlü kişilerde var.

Yani partide 2 yonkonun üstünde bir oluşum var.Ryougyu'nun yapacağı en güzel iş ya Sukiyaki'nin Robin'i oyalaması sayesinde Robin'i kaçırmak ki Sukiyaki'den ben böyle bir adilik bekliyorum veya Pluton'un varlığından haberdar olup bir şekilde hükümete teslim edeceğini düşünüyorum.

hocam bölümleri yeni okudum bu amiral buraya girerse cesedini bulamazlar ulan luffy tek yumrukta kaidoyu magmaya yollamış sen kimsin

Ben hala aynı fikirdeyim:"Partiye değil Ryokugyu, Prime Roger bile girse orada hiçbir iş yapamadan tabutuyla birlikte çıkar."

Partide bulunan Luffy,Law ve Kid şuanda bence Prime dediğimiz zirve dönemlerini yaşıyorlar.Ki ek olarak daha orada Sanji,Zoro,Yamato gibi çok güçlü kişilerde var.

Yani partide 2 yonkonun üstünde bir oluşum var.Ryougyu'nun yapacağı en güzel iş ya Sukiyaki'nin Robin'i oyalaması sayesinde Robin'i kaçırmak ki Sukiyaki'den ben böyle bir adilik bekliyorum veya Pluton'un varlığından haberdar olup bir şekilde hükümete teslim edeceğini düşünüyorum.
Amiral desteksiz bir şekilde niyeti Luffy'nin kellesini almak üzere yola çıkıyor sence başarılı mı olacak kaldı ki o kıyamete korsanlar kralı girse sağ çıkamaz çıkmamalı
Ben de aynı fikirdeyim bakalım ne olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık