Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onu demiyorum ya şey gibi daha çok kakashi gibi olacağına 3. bir taraf olsun mesela şimdi gidip robini kaçırsalar çok iyi olurdu birde onlar sürekli iyi değildi ki zaten aizen bile 2 bölümde kötü oldu hemen. 20 yıldır beklenilen iyi adamın aslında iyi olmaması çok iyi bir etki olurdu
Güzel bir şaşırtmaca olur mu? Çoğunluk şaşırır evet.

Mutlaka bağlantılı olduğu korsan grupları vardır bunların da. Hasır şapkalar bile boş değil sonuçta, Luffy yonkou olduğunu belli ediyor artık.

Wb'nin tayfa bunlara göre biraz daha geniş gibi duruyor. Herif Marineford'u bastığında 3 tane devasa gemisi vardı.
Bence anlaşmalı oldukları ile birlikte en geniş WB idi. Ardından da Kaido geliyor. BM bana bu ikisine kıyasla az geldi.

Uzun sürenin ardından dış dünyadan düzgünce bilgi aldık 26 bölümdür sadece spolardan takip ediyordum bu açıpta okuduğum 2. pişman olmadığım tek bölüm oldu.

Aramaki sanırım aynı zamanda Mihawk fanı. Mihawk'ın Luffy için yaptığı tespiti bu sefer de Aramaki yapmış. Ama bana çok zorlama geldi bu sefer söylenenler. Oda'nın her seferinde bunları söyletmesi bana geçmiyor artık.
Aramaki ve 9 Kın arasındaki muhabbet baştan aşağı zorlamaydı zaten.
Sanki o sahneden sonra yönetmen çıkıp “kestik!” diye bağıracakmış gibi bir hava vardı.

İki amiralin Devrim komutanlarına karşı başarısız olması da koca bir eksi yazar amirallere. Devrimci komutanlarına bakınca çok güçlü olduklarını sanmıyorum Sabo hariç ama çok taktiksel savaşarak Kuma'yı kurtardılar bence. Bu da amirallerin zeka yoksunu olduğunu gösterir maalesef. Bi Akainu zeki sanırdım o da ateşe ateş diyor jdidndkdmdk

Aramaki ve 9 Kın arasındaki muhabbet baştan aşağı zorlamaydı zaten.
Sanki o sahneden sonra yönetmen çıkıp “kestik!” diye bağıracakmış gibi bir hava vardı.
Haklısın bir de 9çöp bu adamın varlığının sezip geliyorsa onlardan çok daha iyi gözlem kullanan Sanji, Luffy gibi adamların Aramaki adaya ayak basmadan karşılarına çıkması gerekiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık