Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl Usopp'ta feci potansiyel var samimi söylüyorum seinene çevirir seriyi. Yanında Franky varken OP evreninin en aşmış nişancı tüfeğini tasarlarlardı lan. Şu seri biz böyle bir şeyi göremeden bitecek ya en çok ona yanıyorum.
Acayip hayellerim vardı usoppla ilgili, görüş hakisini basıp bir kaç kilometreden sıkacaktı... Final sahaya girdik hale domates biber atıyo. Şuan usoppla ilgili tek beklentim gemideki yerini yamatoya bırakıp wanoda esnaflık yapması

Acayip hayellerim vardı usoppla ilgili, görüş hakisini basıp bir kaç kilometreden sıkacaktı... Final sahaya girdik hale domates biber atıyo. Şuan usoppla ilgili tek beklentim gemideki yerini yamatoya bırakıp wanoda esnaflık yapması
Bu sadece Usopp'la ilgili değil. Tayfada Luffy-Zoro-Sanji dışında gelişen yok ki yani artık tayfada haki kullanamayan kalmamalıydı mesela, Franki kairoseki zırh ve ekipman tasarlamaliydi Namı bir meyve falan yiyebilirdi dayanıklılığını arttıracak. Bildiğin şu an Oda'nın saçma bir şekilde uygulanmalariyla tayfadakiler rakiplerini yeniyor. Oda kolaya kaçıp ne savaş çiziyor ne de tayfadakilere yeni yetenek ve ekipman veriyor. Ben son savaşta da tayfa üyelerini geri plana atıp mevcut güçlü karakterlerle devam edeceğini düşünüyorum.

Nerdeydin aga ya kuruduk yokluğunda.

Ya bu amiral toplam 10+ milyar ödüllünün olduğu iki yonkou indiren takımın yanına nasıl gidiyor? Ben bunu anlamadım.

1052.bölümde gelmeliydin reis tam senlikti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık