Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Final Saga başlayacağına göre aşağıdaki vsleri görebilir miyiz yani artık 😎

Zoro vs Mihawk

Zoro vs Fuji

Zoro vs kel kılıçlı goresei

Luffy'nin 2 kere yenilip, 1 kere de öldüğünü saymıyorsun. Plot armorun dibini gördük biz o dövüşte. Ben Luffy fanı olsam, "Luffy, Kaidou'yu bileğinin hakkıyla yenmiştir" demeye utanırım.
Bizim meselemiz Ryokugyu'nun Luffy'i yener söylemin.Luffy vs Kaido meselesi değil ki.Sence Ryokugyu, şuan ki Luffy'i yenebilir mi?

Law'ın ödülü olur, diğerleri sıkıntı. Öyle ya da böyle amiralin gelişi bir heyecan kattı. İmparatorluğu da bozdu. Umarım Sabo ölmemiştir. Dragon'un sahneye çıkması için tam vakti. Bundan daha iyi fırsat olamaz. Parti güzel. Bölüme orta verdim.

ryokugyunun ömrünü çok uzun görmüyorum güçlü bir karakter olduğuna eminim ancak korsanları fazla küçümsüyor 2 yonkouyu yenen bir güç var orada tek başına ne yapabilirsin ki hayır değil sen ağababan sakazuki gelse bu noktada tek başına bir şey yapamaz.

Law'ın ödülü olur, diğerleri sıkıntı. Öyle ya da böyle amiralin gelişi bir heyecan kattı. İmparatorluğu da bozdu. Umarım Sabo ölmemiştir. Dragon'un sahneye çıkması için tam vakti. Bundan daha iyi fırsat olamaz. Parti güzel. Bölüme orta verdim.
Buggy olmasa Kid imparator olacaktı onu mu bozdu demek istedin ? Gariban lobisi alışkın artık ya. Low'un ödülü olur mu olur tabi hoşuna gitmiştir :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık