Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar kimse bahsetmemiş ama Kaido tayfası tüm king ve queen ile birlikte, wano ittifakı tarafından udona hapsedilmiş. Yani udon hapishanesine. Hiç bir karede zoan formunda bir canavar korsanları üyesi gözükmüyor. büyük ihtimal deniz taşı kelepcesi ile hem king hemde queen tutuklanmıştır diye düşünmek lazım. kısacası base meyvesiz hallerinde ikisi amirale karşı etkisiz oldular ve yenildiler. okuyucuların hapishanede olduklarını unutup, kelepçelendiklerinin gözden kaçırması, yeni amiralimize cok üst düzey bir kredi sağlamış oldu.
İyi yakalamışsın. Bu adamlar 1 hafta yerlerinde duracak halleri yok. Kelepçeli Marco'ya yapılan, King'e de yapılmıştır. Bu a*irallerin hepsi aynı.

Bir miktar farklılık olsa ödüllerde bu kadar sırıtmazdı sanırım
Üçüne de 3 milyar ödül vermesi her anlamda değerlendirilebilir (güç, dayanıklılık, irade v.s v.s)
Luffy'nin her konuda hepsinden üstün olduğu bir gerçek varken 3.1 milyar 3.5 milyar gibi bir ödül koysa Buggy'nin yonkoluğunu bile kabul edebilirdim
Şimdi bu malın ödülü ne oldu asıl mesele o
Herhalde Teach'ten az olsa gerek :artiz:

Bir miktar farklılık olsa ödüllerde bu kadar sırıtmazdı sanırım
Üçüne de 3 milyar ödül vermesi her anlamda değerlendirilebilir (güç, dayanıklılık, irade v.s v.s)
Luffy'nin her konuda hepsinden üstün olduğu bir gerçek varken 3.1 milyar 3.5 milyar gibi bir ödül koysa Buggy'nin yonkoluğunu bile kabul edebilirdim
Şimdi bu malın ödülü ne oldu asıl mesele o
Herhalde Teach'ten az olsa gerek :artiz:
Oradaki mesele basitçe; totalde ödülleri 9milyar olan Kaido ve Big Mom ittifağını, Kid, Law ve Luffy ittifağı yendiğinden ötürü, bu miktar 3e bölünerek dağıtıldı, bu da 3m'ye denk geliyor.

İyi yakalamışsın. Bu adamlar 1 hafta yerlerinde duracak halleri yok. Kelepçeli Marco'ya yapılan, King'e de yapılmıştır. Bu a*irallerin hepsi aynı.
Aynen, Keleğçeden sonra marco delinmişti. One piece de olan bu detayları çok seviyorum. ama ne olursa olsun bir amiral için muhteşem bir giriş oldu.

bakalım aynı özveri ve ihtirası Çiçek başkentinde luffylere karşıda gösterebilecek mi?.

Aynen, Keleğçeden sonra marco delinmişti. One piece de olan bu detayları çok seviyorum. ama ne olursa olsun bir amiral için muhteşem bir giriş oldu.

bakalım aynı özveri ve ihtirası Çiçek başkentinde luffylere karşıda gösterebilecek mi?.
Eline kelepçe falan alır, kairosekiyle çözmeye çalışır işi ama kelepçeler lastiğe döner, Ryo şok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık