Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunları kaçırmışım.
Oha be Mw. Hadi Rosinantenin payını Doffye araklamaya çalışmanı anlarım da Vergo'nun yaptıklarının üstüne yatmak ne demektir lan. Doffy'nin kankası değil mi bu herif. Bu nasıl ahde vefa lan?
Vergo emir eri Doffy ne derse onu yapar Rosi‘yi de öldürmedi zaten dövdü o kadar.
Doffy'e yapmak istedi. Gamma ile öleceğine inandı. Vergo'da hak ediyordu. Çocuğun gözü önünde yaşadığı travmalar yetmemiş gibi üstüne sevdiği yaralı haldeyken hakili şekilde dövüldüğünü görüyor. Buradaki asıl zalim Vergo ve Dofidir. :artiz:

Giderken bak ne diyor. Veda konuşması yapıyor. ;)
Vergo hak ediyor da kafa ayırıp bırakması olmadı demiştim işte.Bak bu lafı unutmuşum ama koca Vergo patlamadan ölmemiştir bence.Yemek nasıl yiyeceğini düşünüyordu açlıktan gitmesi daha muhtemel.Yanlış kalmış gibi aklımda biraz boşa tartıştım nasıl öldüğü konusunda birkaç ihtimal varmış. :/

Bunları kaçırmışım.
Vergo emir eri Doffy ne derse onu yapar Rosi‘yi de öldürmedi zaten dövdü o kadar.
Doffy'den emir falan almadı orada Vergo. Rosinante'nin yolladığı mesajı okuyunca Marine'e çalıştığını anladı. Yürüyemeyecek haldeki Law'u sırtına alıp çocuğa yardım edecem bahanesiyle Rosinante'nin yerini göstertti. Sonra da Allah ne verdiyse daldı. Piskopat herif Rosinante'nin bayıldığını düşününce gitti bir de gariban Law'a saldırdı.
Doffy ile konuşmaya ondan sonra niyetlendi ama zaten Rosinante Law'u da alıp kaçmıştı. Tabi Doffy bunu öğrenince hemen daha da uzaklaşamasın diye kuşkafesini açtı. Zaten Rosinante de o andan sonra ben burdan canlı çıkmam dedi.
Yani Vergo olmasa hem Doffy ile ilgili her türlü bilgi marine'e ulaşacak hem de Law ve Rosinante kaçacaklardı.

Doffy'den emir falan almadı orada Vergo. Rosinante'nin yolladığı mesajı okuyunca Marine'e çalıştığını anladı. Yürüyemeyecek haldeki Law'u sırtına alıp çocuğa yardım edecem bahanesiyle Rosinante'nin yerini göstertti. Sonra da Allah ne verdiyse daldı. Piskopat herif Rosinante'nin bayıldığını düşününce gitti bir de gariban Law'a saldırdı.
Doffy ile konuşmaya ondan sonra niyetlendi ama zaten Rosinante Law'u da alıp kaçmıştı. Tabi Doffy bunu öğrenince hemen daha da uzaklaşamasın diye kuşkafesini açtı. Zaten Rosinante de o andan sonra ben burdan canlı çıkmam dedi.
Yani Vergo olmasa hem Doffy ile ilgili her türlü bilgi marine'e ulaşacak hem de Law ve Rosinante kaçacaklardı.
İyi ama adam görevini yapıyor ne yapsın yapmazsa Doffy canına okur öğrenirse işin doğrusunu.Vergo’dan da intikam alınmalıydı ama asıl sorumluluk onda değildi bunu kastetmiştim.Yani işkence gibi bir ceza olacaksa bunu sadece Doflamingo için uygulamalıydı Law.İyi karakterse gerçi onu da yapması doğru ve etik olmazdı.

İyi ama adam görevini yapıyor ne yapsın yapmazsa Doffy canına okur öğrenirse işin doğrusunu.Vergo’dan da intikam alınmalıydı ama asıl sorumluluk onda değildi bunu kastetmiştim.Yani işkence gibi bir ceza olacaksa bunu sadece Doflamingo için uygulamalıydı Law.İyi karakterse gerçi onu da yapması doğru ve etik olmazdı.
Law iyi bir karakter değil ki. Luffy ile takıldığından Oda yumuşattı bunu ama adamın lakabı "ölüm cerrahı" yahu.
Ya da belki Sengoku ile konuşmasından sonra biraz daha salmıştır kendini bilmem güzel bir sahneydi hikayesi açısından.
Vergo'nun Rosinanteyi etkisiz hale getirme çabasını anlardım ama herif sapık gibi saldırıya geçti. Soyunmalar, kararmalar, kolunu bile kaldıramayan adama yumruk üstüne yumruk vurmalar. Böyle bir manyak kendisi. Adam yere düştükten sonra eline basarak yürüyor. 13 yaşındaki bir çocuğu geçtim her gören için travmatik bir sahne. Gene punk hazardda o kadar tahrike karşı sükunetini korumayı başarması büyük iş. Ki adamı parçaladıktan sonra da ölsün diye bir de patlatıyor. Buna rağmen hala yaşarsa artık bu da ilahi adalettir ölsün acından, ben Law'luk bir şey göremiyorum.
Muhtemelen Doffy için de daha acımasız bir son planlıyordu. Kaido'yu salacaktı üstüne ilk plana göre. Ama Dressrosa'da hırsı depreşti muhtemelen.
Ulan düşündüm de Luffy olmasa Law'u baya iyi işlemişti aslında Oda. Tayfayla yolu kesişwn her karakter bir yamuluyor. Bu ne cenabetliktir be. :hhh:

Bölüm dışı gereksiz Sanji-Zoro-Luffy tartışması tam bitti derken, şimdi de Doflamingo-Law-Rosinante tartışması başlamış anlaşılan yine yeniden. Birileri yine bir şeyler buluyor yani. Ha o olmuş ha bu, farketmiyor.

Son düzenleme:
O degilde vewil vs. mihawk ne olurdu acaba? Karasakala posta koymak isteyen biri malum. Mihawk zoro'yu göremeden gidici olabilir. En iyi ihtimal Fuji gibi. Gerçi sanji ve yamato içinde kizaru ve ryokugyu var. Son savaş belirleyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık