Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King yakışıklılık anketini kazandı zaten. Vs konusunu açacaktım ama yasaklamışsınız, ağız tadıyla bir zaferi tadamadım o yüzden.

King ile açılacak konulara izin vermediğin için teşekkürler, maalesef haterı çok fazla var burada.
Kanki insanlar ling haterı değil. Senin kingle karşılaştırdığın karakterleri daha çok seviyorlar sadece :)

Yaşlı Wb en güçlü filan değildi geçiniz lütfen. Kaido için lafım yok. Ama Akainu Kaido ve Shanks'i alamasa da diğer 2sini tokatlar şu an. Ki daha uyanış filan da var. Kaido'yu geçmesi çok olası.
Yaşlı WB için demedim zaten ben zirvesini diyorum. Yinede ünvanın hala onda olduğunu gördük yaşlı halinde bile. Bu ikisinin bir amirale kaybetmesinin imkanı yok, aynı şekilde Big Mom'ın da yok. Karasakalda canavar bir şey çıkacak muhtemelen. Shanks'ı zaten söylemeye gerek yok. Yenebilecekleri tek Yonko yaşlı WB'ydi onu bile yenemediler.

Yaşlı WB için demedim zaten ben zirvesini diyorum. Yinede ünvanın hala onda olduğunu gördük yaşlı halinde bile. Bu ikisinin bir amirale kaybetmesinin imkanı yok, aynı şekilde Big Mom'ın da yok. Karasakalda canavar bir şey çıkacak muhtemelen. Shanks'ı zaten söylemeye gerek yok. Yenebilecekleri tek Yonko yaşlı WB'ydi onu bile yenemediler.
Zirve halindeyken yonko kavramı yoktu ki yaşlandığında vardı. Şu anki Akainu karşısına çıksın bakalım görelim en güçlüyü :D ki kendi dedi her zaman en güçlü kalamam diye. Uyanışsız Akainu Bm'yi doyuncaya kadar bir güzel lavla doyurur. Bb'ye de lav banyosu yaptırır. Uyanıştan sonra diğer 2sine de aynı uygulamayı yapabilir :D

Son düzenleme:
Sürekli bir dalga geçme çabası var karakterle. Nasıl hater değiller? Hakkını vermiyorlar ki Franky'e kaybeder diyen vardı yahu.
Olayın King'le alakası yok bir karakter gereksiz yüceltildiği zaman ters tepiyor ve millet daha çok gömüyor. King vs Kata bu konuyu iyi ateşledi. Sen de objektif değilsin zaten King = Ryo diyordun.

Zirve halindeyken yonko kavramı yoktu ki yaşandığında vardı. Şu anki Akainu karşısına çıksın bakalım görelim en güçlüyü :D ki kendi dedi her zaman en güçlü kalamam diye. Uyanışsız Akainu Bm'yi doyuncaya kadar bir güzel lavla doyurur. Bb'ye de lav banyosu yaptırır. Uyanıştan sonra diğer 2sine de aynı uygulamayı yapabilir :D
Kaido'nun bile meyve uyanışını görmedik. Sakazuki'nin uyanışını beklemene şaşırdım.

Olayın King'le alakası yok bir karakter gereksiz yüceltildiği zaman ters tepiyor ve millet daha çok gömüyor. King vs Kata bu konuyu iyi ateşledi. Sen de objektif değilsin zaten King = Ryo diyordun.
Kim gereksiz yüceltti ki? Ben sadece karakterin hakkını vermeye çalışıyordum. Katakuri'ye karşı o kadar oy farkı ile kaybedecek kadar güçsüz bir karakter değil. Objektif olmaya çalışıyorum elimden geldiğince. Ryo> King'de olabilir. Ama öyle bazı insanların düşündüğü gibi Ryo >>>> King gibi bir durum yok.

Kim gereksiz yüceltti ki? Ben sadece karakterin hakkını vermeye çalışıyordum. Katakuri'ye karşı o kadar oy farkı ile kaybedecek kadar güçsüz bir karakter değil. Objektif olmaya çalışıyorum elimden geldiğince. Ryo> King'de olabilir. Ama öyle bazı insanların düşündüğü gibi Ryo >>>> King gibi bir durum yok.
Yakın güçte bile olsalar anket eşit gidecek diye bir olay yok. Bugün BM vs Kaido açsan Kaido fark atabilir. Bir taraf daha güçlüyse insanlar ona veriyor, bu kadar basit.

Son bölüme bakarsak arada iyi fark varmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık