Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın lafından başka ne verebilirim kanıt olarak? Evinden kamera kaydı mı atayım?
Bro işe bakacaksın. Kaç senedir çızıktırıyor bu adam? 25 ? 30 ? Bir manga sayfasını çizmesi kaç dakikasını alır sence maksimum ? Zaman harcadığı kısım bölümü kafasında tasarlaması falandır heralde..

Kamera kaydı bile atsan manga için uykusuz falan kalacağını hiç sanmıyorum bu sapık herifin. :D

Son düzenleme:
Bu nasıl nefret kardeşim sakin. Fan boyluğun da sınırı var ne çok kaptırmışssın kendini :D

King ile Queen arasında küçücük bir rakam farkı vardı. Sanji ve Zoro arasında da öyle bir fark olacaktır.
Durumun izahını anlatmak nefret anlamına gelmez. Ben burada sanjiye ne kızgın ne küskün bi tavır sergiledim. Buradaki sitemim zoronun sanjiyle aynı seviyede anılması

bu adamın shubaki olması normal değildi ... öyle trollükle vs falan ilgisi yoktu bence deniciler vs birileri etkileniyor bu adamın ruhani gücünden vs falan saanırım :D
Buggy'nin etkiledikler tam liste: Hayatlarının kaç yüz senesini mapusda harcadığı belli olmayan, epey kütleli, beyinsiz mahkumlar..

Ruhani güç: Buggy'nin kendini büyük göstermek için giydiği kıyafet :D

Bro işe bakacaksın. Kaç senedir çızıktırıyor bu adam? 25 ? 30 ? Bir manga sayfasını çizmesi kaç dakikasını alır sence maksimum ? Zaman harcadığı kısım bölümü kafasında tasarlaması falandır heralde..

Kamera kaydı bile atsan manga için uykusuz falan kalacağını hiç sanmıyorum bu sapık herifin. :D
Kendini bir şeye inandırmışa benziyorsun, bu düşünce haricinde diğer düşünceler doğru olsa dahi kabul edeceğe benzemiyorsun. Tartışmayı kendi önyargınla öldürüyorsun. Sana bir tavsiye, açık ol lütfen.
Adamın lafından başka ne verebilirim kanıt olarak? Evinden kamera kaydı mı atayım?
Dediğin şey doğru olsa bile bunu inkar edecek bir şey bulacağa benziyor. Tartışıp zaman kaybetmemeni tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık