Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uğraşıyo bence ya erkenden bitirebilirdi ama en iyisi olmasını istiyo bence çok fazla düşünüyodur çoğu şey için.
Wano'da çoğu sahneyi kendisinin bile çizmediğine yemin ederim ama kanıtlayamam.

Sadece son bölüm neyi nasıl çizdim ben lan diye kontrol etmesi 1-2 gün sürüyordur. Karikatür çizmiyor adam sonuçta. Yaptışı işin ağırlığını o kadar da küçümsemeyelim
İşin ağırlığını konuşmuyorum ki ben.. Bir sanatçının iyi bir konuma gelmesi senelerini alır ama sahneye çıkıp işini yapması bir kaç saat. Belki hayatını bu hikayeye harcadı ama şuan çok kısa zaman dilimlerinde çizip postalıyordur bölümleri bence. Kontrol işlerini bence asistanlarıyla yapıyordur.. Bu yüzden sürekli hata yapıyor zaten. :d

Bölümden beklentim. 🙂

Crocodile ölmüş.
Dof hapisten kaçmış, ödülü 2,5 milyar.
Dragon uzaklara bakıyor. Saçları dalgalanıyor falan.
Yeni Imparator Mihowk, ödülü 5,7 milyar. Shanks'ı gençliğinde pataklamış fb görürüz.

King bana göre Wanoda kalacak, çünkü adamın varlığı bile hükümet için tehdit. Quinin ise BB ye katılacağını düşünüyorum.
Queen Judge’a da katilabilir. En son Caesar-Judge ortakligi icin kapak hikayesi yol yapiyordu. Kapak hikayeleriyle MADS’i yeniden toplama gibi bir yola gidebilir Oda.

Wano'da çoğu sahneyi kendisinin bile çizmediğine yemin ederim ama kanıtlayamam.

İşin ağırlığını konuşmuyorum ki ben.. Bir sanatçının iyi bir konuma gelmesi senelerini alır ama sahneye çıkıp işini yapması bir kaç saat. Belki hayatını bu hikayeye harcadı ama şuan çok kısa zaman dilimlerinde çizip postalıyordur bölümleri bence. Kontrol işlerini bence asistanlarıyla yapıyordur.. Bu yüzden sürekli hata yapıyor zaten. :d
Arka plan dışında her şeyi Oda çiziyor. Şu an da çok kısa zaman dilimlerinde çizip postalamıyor, günde 3 saat uyuyor adam One Piece ile uğraşmaktan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık