Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama bu varsayımlar komik durmuyor mu. Bende derim o zaman hani gördük mu zoronun kestiği goriller Jack seviyesindeydi. Hani iddia varsa tutar yan olması lazım :(
Tamam ufacık haterlik var. Ama sadece ona değil tüm overated karekterlere
Yahu zaten burada varsayımları konuşuyoruz. Fakat sen ''Varsayımların da varsayımlarını'' konuşmaya çalışıyorsun, üstüne bunlara net cevap bekliyorsun karşı taraftan...

Bırakalım bunları ufacık falan diye, varsa vardır yoksa yoktur. Senin Crocodile hakkında ki yorumlarında en ufak bir pozitiflik yok hiçbir zaman. Neyse dediğim gibi belli olacak zaten her şey yakında...

O anlamda düz bir kalabalıktan bahsetmiyorum... :D
4 kişi dışında bilgi sahibi değiliz ki. Jean Beart eski kaptan. Önemli biri olmasa açık arttırmaya çıkartılmazdı. Bepo'nun sulong kullandığı bilgisi var. Ama Oda güç olarak kullanmayı düşünüyor mu emin değilim. Buggy kadar troll gidiyor. :dd.d Penguin Shachi'nin de amcalarıyla geçmiş hikayelerinden bilgileriyle kılıç eğitimleri var.

4 kişi dışında bilgi sahibi değiliz ki. Jean Beart eski kaptan. Önemli biri olmasa açık arttırmaya çıkartılmazdı. Bepo'nun sulong kullandığı bilgisi var. Ama Oda güç olarak kullanmayı düşünüyor mu emin değilim. Buggy kadar troll gidiyor. :dd.d Penguin Shachi'nin de amcalarıyla geçmiş hikayelerinden bilgileriyle kılıç eğitimleri var.
Açık arttırma yanıltmasın, yani çok normal biri değil zaten ama aşırı özel de değil. Çok normal korsanlar da çıkarılıyordu orada, zaten bildiğin köle pazarı orası...

İşte aldığımız şeyler sadece ''yazılı'' ve ''söylentili'' bilgi üzerine. Yani çok ön planda biri yok onu demek istiyorum, sende anladın dediğimi aslında. :D

Ben Katakuri imparator olur demiyorum. Kimin haklı olduğu ortaya şu şekilde çıkar yakında, Crocodile imparator oluyor mu olmuyor mu ona bakalım.
Ben %100 olur ya da olmaz demiyorum ki. İhtimal dahilinde herşey, adam belli bir organizasyon kurmuş belli ki. Sadece kimler var kimler yok ve hangi noktada ilerliyor bunları bilmiyoruz. Siz tamamen antivari takılıyorsunuz, sonra ''hater'' falan laflarına alınıyorsunuz. :S

Bakarsın kim olacak kim olmayacak.

Dalga mı geçiyorsun anlamadım ya. Sorduklarına cevabı önceki mesajda vermişim ya zaten.
Dalga geçmiyorum tabikide...
Senin verdiğin cevaba ve soruna koca paragraf yazdım zaten, ikinci paragrafı kendi kendinle çelişmene yönelik ekstra olarak yazdım. İki paragraf yazıdan tek cümleye odaklanıyorsan yapacak bir şey yok dostum 🤷🏻‍♂️

işte luffynin nika olması ve hükümet perspektifinden bak yanıtına yönelik verdiğim verdiğim cebap. bir daha atayım.

"Hükümet perspektifinden bakınca daha da abes oluyor. Geçmişte örtbas ettikleri olayları unuttun belki, olabilir ama be dostum en son çıkan bölümü bile okumadın mı? Adamlar ellerinden gelse wanodaki olayları bile örtbas edecekler.. Sence hiçbir gerekçe olmadan luffy'e tarihin en yüksek ödülünü verip milletin gözüne sokar mı bu hükümet? Gazetede tüm kek olayları sızmamış olsa muhtemelen 1.5 milyarı bile görmüyorduk şuan."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık