Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şeytanın avukatlığını yapıyorum;
Oda One Piece'i ilk çıakardığı sıralarda Buggy'e final için önemli bir rol vermiştir. Lakin seri uzayınca Buggy haliyle değersizleşti. Oda'da onu bir şekilde serinin finaline monte etmek için böyle saçma sapan bir yol izlemiştir diye korkmuyor değilim.
Bunu genele yayabilirsin. Seriyi şimdi dönüp en baştan yazma şansı olsa başlarda gördüğümüz çoğu karakter daha farklı olurdu. Buna adım gibi eminim. Çünkü sıfır haki bilgisiyle indirilen Croco birkaç arc sonra Marineford’da iş yapıyordu.

Şeytanın avukatlığını yapıyorum;
Oda One Piece'i ilk çıakardığı sıralarda Buggy'e final için önemli bir rol vermiştir. Lakin seri uzayınca Buggy haliyle değersizleşti. Oda'da onu bir şekilde serinin finaline monte etmek için böyle saçma sapan bir yol izlemiştir diye korkmuyor değilim.
Bunu genele yayabilirsin. Seriyi şimdi dönüp en baştan yazma şansı olsa başlarda gördüğümüz çoğu karakter daha farklı olurdu. Buna adım gibi eminim. Çünkü sıfır haki bilgisiyle indirilen Croco birkaç arc sonra Marineford’da iş yapıyordu.

Ciddi misin? Niye saçma olsun ki ödülü ve gücü gayet yerinde, isim yapmış birisi, altına bir tayfa toplaması kalıyor bir tek geriye.
İşte bu yüzden şuan olması zor çünkü tayfası yok.Kaido'nun düşüşü ile Canavar Korsanlarını devralması da gerçekleşme ihtimali olan bir durum gibi gözükmüyor.

Ben law ile de aynı ödülü almasını kabullenmem.
@Ölüm Cerrahı biraz ısrar etse ben ikna olurum o kadarına. Adam tek başına Big Mom aldı neredeyse ve potansiyeli meyvesinden ötürü çok yüksek. Yine de Luffy şu an Yonko klasmanında haki kullanabiliyorken Law ve Kid'den bunu göremedik. Yeni imparatorun ödülüyle hurdacının ödülü aynı olursa forumda açıkça Oda'ya sövüp 1 ay banlatırım kendimi. Zaten 1 ay bölüm de yok :D

Herkesin sevdiği karakteri yonko olarak sıfatlandırmasına gülüyorum kusura bakmayın arkadaşlar. Kaptan Kuro'nun da tayfası vardı o da yonko olsun mesela. Hatta Don Krieg'in tayfası kaç kişi pihuuu... O da yonko olmalı.
Bu saatten sonra imparator unvanı kimsenin umurunda olmaz ama yine de saçma birine o unvanın verilmesi kabul edilemez. Komik olarak da görülemez.
Sonuçta adamın kendi hikayesi bize danışsaydı çoktan zoro’nun alnında 3.göz olurdu, luffy’ninde adı lütfu olurdu

Sonuçta adamın kendi hikayesi bize danışsaydı çoktan zoro’nun alnında 3.göz olurdu, luffy’ninde adı lütfu olurdu
Luffy'nin adı zaten lutfu değil mi knk? yani mesela Almanlar çevirirken Ruffy diye çeviriyor ya kendi dillerine göre, yada Zoro'ya zorro diyen var, zolo diyorlar felan.. bizde luffye bizimkine göre Lutfu diyoruz işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık