Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimalle sagadır. 1 arc işleyip bitireceğini sanmam, ağzıyla dese yine inanmam. Laf cambazlığı yapıp "öyle demedim böyle dedim" falan diyebilir.

Evet. Sanırim o yüzden bu bölümden sonra ara vermedi normalde ara olması lazımdı.
İyi bari. Wano bitsin; biz de kafamızı toplayalım, Oda da kafasını toplasın.
Yalnız, bir völğm kaldığına göre, Zoro'nun geçmişini, ailesini falan işlemeyecek demek ki. Ryuma-Altın Ülke muhabbeti de kaldı. Ne yapmaya çalışıyor, anlamak güç.

One piece will go on a break after chapter 1053 from 27th June to 25th July for Oda to prepare for the final "arc"

Oda: I'd like to revise the story so that I can wrap up the "final arc" as soon as possible.

Some months ago, Oda's editors asked him, "Why not take breaks for about a month since you're so busy this summer?" Oda "What? Breaks? Don't you know how much my audience waits for my manga!?😡.... Well, I accept your offer!!😍"

Editor: You're so busy this summer such as Wano arc coming to an end and finally...
Oda: I'd like to revise the story so that I can wrap up the "final arc" as soon as possible.😋
(*Not sure if Oda meant the final arc will start right after Wano..)

İyi bari. Wano bitsin; biz de kafamızı toplayalım, Oda da kafasını toplasın.
Yalnız, bir völğm kaldığına göre, Zoro'nun geçmişini, ailesini falan işlemeyecek demek ki. Ryuma-Altın Ülke muhabbeti de kaldı. Ne yapmaya çalışıyor, anlamak güç.
Wano bitmez haftaya bence eğer buster call varsa bizimkiler savaşacak denizcilerle muhtemelen

Wano'dan sonra final saga. Ben demiştim. Ama problem şu ki iki tane ana düşman var nasıl olacak acaba?

Hiç Karasakal darbe yapacak gibi durmuyor da.

Karasakal bence İmu kontrolünde olabilir.
Bence son düşman Karasakal olacak hükümet değil. Sen böyle olsun istemiyordun galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık