Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi en güzel kısım geliyor :)

"Yazıyooor yazıyoor Deniz İmparatoru Canavar Kaido devrildii!!"

Sonra Monkey D. Luffy nin aranıyor posteri gösterilir;

"Yeni İmparator Monkey D. Luffy"
Ödül 4.5m

Sıra sıra korsanlar gösterilir;

Dragonu görüyoruz gemi ile bir yere gidiyor (wano) elinde Luffy nin posteri var "Dünyayı değiştirme vaktimiz geldi Oğlum"

Görüşümüze Teach giriyor "Zehahahahhaha Canavar devrildi son yaklaşıyor dünya savaş alanına dönecek zehahahahaha!"

Donanma Karargahına geçiş yapıyoruz;
Amiralleri görüyoruz Akainu onlara konuşma yapıyor "Bu çaylaklar dünyayı değiştirebileceklerini sanıyorlar... One Piece mi? Saçmalık! Hepsini o adada yok edeceğiz! Bu saçmalık son bulmalı!" Amiraller gemi ile wanoya gidiyor Kizaru,Ryokugyu ve Fujitorayı görüyoruz (Ryokugyu yu ilk defa burda görüyoruz) Kendi aralarında konuşuyorlar "O veletleri devrimek için bi kişi yeterdi? Niye 3 kişi gidiyoruz ki"
"Onları hafife alıyorsun Ryokugyu Onlar Kaido yu devirdiler... sonra gülümsüyor tekrar karşılaşacağız gibi görünüyor Luffy"

Ve Shanksı görüyoruz "Patrooon yakında wanoya varıcaz donanma da buraya geliyor olmalı"
Shanks gülüyor "Gelecek olan savaş bu çağın kaderini belirleyecek! İstediğin dünyayı alabilecek misin Luffy? Sonra bir geriye dönüş görüyoruz Roger Shanks a "Dinle Shanks benim zamanım kalmadı... sen onlara destek olmalısın gelecek çağa destek ol! Dünyanın gerçeği görmesine yardım et (şapkasına elini koyar) bu şapkaya değer birini bu Shanks! sana güveniyorum!"

Günümüze dönüyoruz Shanks tüm tayfayı karşısına almış; İyi dinleyin bu savaş tüm kaderimizi belirleyecek her şeyimizle savaşacağız! (kılıcını kınından çıkarıyor kral haki basmış gemi adeta parçalanacak gibi sallanıyor) SAVAŞA HAZIR OLUN!!
Ee bu mu oluyor şuan hahahhahaha gelecek görme 11/10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık