Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo Hancock ve Vivi'nin başı derde girecek ve bu da final arca giden basamak taşları olacak.

Bu paylaştığım doğrudan Oda'nın sözü.

Final savaşında düşman kim olursa olsun birilerinin kaçırılması lazımdı zaten. Çünkü Luffy için daha sağlam bir motivasyon kaynaı olamaz.

Ama halihazırda direkt Oda tarafından verilmiş bu 3 isimle ilgili bir şeyler yaşanacakken tekrar Robin gereksiz olur. Kaçırmak isteseler de beceremezler.

Olabilecek en ekstrem şey gerçekten Robin kaçırılır, sonraki arca bu motivasyonla girilir. Ama bir şekilde kısa sürede kurtulur, bu ise başka şeylerin temelini hazırlar. Yani bir kere daha Robin'i kurtarma temali 2. Enies Lobbies görmeyiz.

1 ay ara verecekse bari haftayaki bölüm dolu dolu olsun. Sona gizem koyup kaçma işkencesi yapmaz inşallah.
Ödüllerin açıklanması zaten 1 ay eğlence çıkartır bize. İddialar belli olacağı için :D

Onun haricinde öyle parti falan göstermesin. Amiralden devam etsin. Bir kaç dış dünyadan bilgi görelim.

Sabo Hancock ve Vivi'nin başı derde girecek ve bu da final arca giden basamak taşları olacak.

Bu paylaştığım doğrudan Oda'nın sözü.

Final savaşında düşman kim olursa olsun birilerinin kaçırılması lazımdı zaten. Çünkü Luffy için daha sağlam bir motivasyon kaynaı olamaz.

Ama halihazırda direkt Oda tarafından verilmiş bu 3 isimle ilgili bir şeyler yaşanacakken tekrar Robin gereksiz olur. Kaçırmak isteseler de beceremezler.

Olabilecek en ekstrem şey gerçekten Robin kaçırılır, sonraki arca bu motivasyonla girilir. Ama bir şekilde kısa sürede kurtulur, bu ise başka şeylerin temelini hazırlar. Yani bir kere daha Robin'i kurtarma temali 2. Enies Lobbies görmeyiz.
yada Robin ölür.

Kinemon'un çatıda Luffy'den yardım istemesi ya da BigMom'un düşerken Roger'a kızması ilk aklıma gelenler. Bana kalırsa bu iki sahne Zoro'nun hiçbir şey olmadı sahnesinden de iyidir. 8 yıldır bu one piece'i izlerim. Hiçbir şey olmadı olayı kadar abartılmış bir şey görmedim.

(kötü bir sahne demiyorum. dünyanın en iyisi muhteşem ultra super muamelesini haketmiyor demek istiyorum.)
Evet o sahne abartılıyor ama insanların abartıyor olması o sahneyi değersizleştirmez. Thriller Bark arc'ında, Kuma geldikten sonra Zoro'nun sahneleri 10 üzerinden en az 8'lik sahneler. Zor durumda kaldığında, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen yetmediğini fark ettiğinde dostları için düşünmeden canından vazgeçiyor. Çok iyi sahne ve benim ilk 5'imde olmasa da bence en epik 10-15 One Piece sahnesinden biri.

Normalde zevkler ve renkler tartışılmaz der ve saygı duyuyormuş gibi yapıp tartışmam böyle konuları ama paylaşımımın bir kısmını alıntılayıp, devamını yok saydığınızdan yazıyorum:

Ben, alıntıladığınız yazının devamında, tayfanın ölüm/yaralanma ile olan ilişkisinden bahseden sahnelerden örnek verdim ve tayfada kimsenin böyle bir sahnesi olmadı diye düşünüp yan karakterin de yan karakteri olan Yasuie'nin ölümü beni en çok etkiledi dedim. Gerçi kendimi de eleştireyim, Nami'nin Ulti ile olan sahnesi aklıma gelmedi ilkin. İyi sahne.

Sizin verdiğiniz Kin'emon ve Big Mom örnekleri hakkında ise bir şey diyemem. Zevkler ve renkler.

Valla haftaya amiral uyutucu çiçek tozunu salar wanoya. Tüm wanonun uyuduğunu görürüz. Robinin başına gelir orda bitirir. 1ay başarılı olacak mı olmayacak mı anlayamayız. Tahminim brook uyumaz iskelet olduğu için ve kendisinin de uyutma saldırısı olduğu için işe uyanır ama kendisini belli etmez belki takip eder. Bütün wanoyu uyutacağı için de onlar da uyumasın diye cp0'a durun devam etmeyin demiştir. Siz de uyuyup uğraştırmayın beni diye. Luffyler uyanınca brook denden mushiden luffylere robinin tutulduğu yeri söyler. Doğrudan marijoise götürebilirler robini. Bu sefer mariejois baskını görürüz muhtemelen. Sonraki ark karasakal vs. En son laughtale ve luffy tarihi öğrenince yapması gerekeni yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık