Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mw istiyor ki biz ikimiz birbirimize durmadan bıçak çekelim. Kavga edelim. O kadar denedi zamanında ama beceremedi. O tartışmalarımız geçici fakat bizim kardeşliğimiz kalıcı. :a:
Sen bıçak çekiyorsun o pıçak atıyor düzeltelim. :) Ben böyle birşey denemedim bile bana ihtiyaç yoktu sen her dakika başka yerden darbe vuruyordun hani ihtiyaç olsa el atayım ama gerek yoktu. :D

ee tamam da yine de kizaru'dan daha iyi alternatifi yok Wano'ya yollaması için. Ayrıca Drake'den, iki imparatorun ittifak yaptığı bilgisini aldıkları için Ryo'yu yolladılar diyelim, iki imparator savaşı kazanmış olsa, 1 amiral+buster call ile Wano'yu mu zapt etmeyi mi planladırlar? Nereden baksan tutarsız.
BM korsanları ne oldu mesela bilmiyoruz ? 1 hafta geçti hala şelaleyi mi tırmanmaya çalışıyorlar ? Tutarsızlık her yerde var sadece burada değil. Belki mangaka yeni amirali böyle göstermek istedi fuji de olduğu gibi.

Yazıklar olsun lan sana oda şu tayfanın kadın karakterlerinin memelerinin arasından bir korsanfan ahalisi geçmedi senin kalıbına sıçayım ben hala aynı terane vallahı sıkıldım bu adamın mizah anlayışından ya

Sen bıçak çekiyorsun o pıçak atıyor düzeltelim. :) Ben böyle birşey denemedim bile bana ihtiyaç yoktu sen her dakika başka yerden darbe vuruyordun hani ihtiyaç olsa el atayım ama gerek yoktu. :D
O zaman ne diye Montana'yı bana karşı kışkırtmaya çalışıyordun. Yok eski mesajlarıma bakıp Kid övmüşüm diye üstüme oynamalar . Her yerde mesajıma Montana etiketlemeler falan :D Yaptın bunu be Mw...

@Millennium Wizard hadi yine sen de iyisin karalar bağlama Law üzerinden Dof ekmeği çıkıyordu. İmparator klasmanını zorlarsın.
Şu an ikisi de Kid ve Law yarım imparator ama halk tam sanıyor. :D Yarım da işte bence amiral ediyor Doffy iyi yetiştirmiş aynen bana benziyorsun demişti Law şu an kendi seviyesine çıktı.Artık ekmek değil fırın açarız ya imparator kolu aldı Doffy deriz.:a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık