Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin ödül posterinde kendi adı mı yazacak acaba
Ne yazılmasını bekliyorsun dostum? Monkey D. Zoro mu yazsın? 😂

Şaka bir yana Joy Boy veya Nika isimlerini halkın çok fazla duyduğunu/bildiğini düşünmüyorum.

Posterde bir isim değişikliği halkında Joy Boy veya Nika isimlerini sorgulamasına neden olur.Ki hükümet, kendisi için tehlikeli olan bu ünvanı halkın dikkatini çekecek bir şekilde lanse etmeyeceğini düşünüyorum.

hükümet tarafından tehlikeli olarak görülen ünvanlar.

Ne yazılmasını bekliyorsun dostum? Monkey D. Zoro mu yazsın? 😂

Şaka bir yana Joy Boy veya Nika isimlerini halkın çok fazla duyduğunu/bildiğini düşünmüyorum.

Posterde bir isim değişikliği halkında Joy Boy veya Nika isimlerini sorgulamasına neden olur.Ki hükümet, kendisi için tehlikeli olan bu ünvanı halkın dikkatini çekecek bir şekilde lanse etmeyeceğini düşünüyorum.

hükümet tarafından tehlikeli olarak görülen ünvanlar.
Ayrıca bu nika muhabbeti korsanlar kralından daha önemli bir şey. O yüzden her türlü abartı ödülü bekliyorum.

Kaido ve linlinden haber yok dimi hala? Ya umarim luffy hayal falan goruyodur o baygin yattigi sahnede 2 tane koca imparator indi ya hala aklim almiyor

Zoro fanlarının tepkisini çok çekmeden konuya giriş yapabilirmiyim diye düşündüm ama malesef bulamadım.
mesaj yada yorumlara cevap veren biri değilim. genelde bölüm yorumlarını okurum. pasif takipçi desek daha doğru olur.
zoro karakteri nedense herhangi bir olayla ilgisi olsun yada olmasın fanları terafından her türlü kıyaslamaya gidiliyor.
tayfa yolda yürüse ( zoro X karakterden daha iyi yürüdü )
tayfa dağa çıksa ( zoro o ağacı kesmese tayfa dağa çıkamazdı )
tayfa ormanda yürüse ve yanlarından dinazor geçip gitse ( zoro bu dinazoru keserdi )
zoro dövüşte yara alıyor ( başkası olsa ölmüştü. bak zoroda hiçbirşey yok )
neymar penaltı kaçırıyor ( zoro maçı izlemiyordu ondan kaçtı )
vs vs vs vs
bi salın artık yaw her olayı zoroya bağlayıp kıyaslamayı. zoro chopperdan güçlü dediniz diye zoroya ++ yazmıyor.
zoroya eşdeğer kıyaslamalara lafım yok ama zoro fanları alakasızda olsa bir şekide ilişkilendirmeye çalışıyor.
zoronun kalitesi belli zaten lakin fanları tarafından zarar gören tek karakter zorodur heralde.
( ZORO FANLARI YAZDIKLARIMI BU SEFERLİK ANLAYIŞLA KARŞILAYIN BİDAHAKİNE LİNÇLERSİNİZ )

Zoro fanlarının tepkisini çok çekmeden konuya giriş yapabilirmiyim diye düşündüm ama malesef bulamadım.
mesaj yada yorumlara cevap veren biri değilim. genelde bölüm yorumlarını okurum. pasif takipçi desek daha doğru olur.
zoro karakteri nedense herhangi bir olayla ilgisi olsun yada olmasın fanları terafından her türlü kıyaslamaya gidiliyor.
tayfa yolda yürüse ( zoro X karakterden daha iyi yürüdü )
tayfa dağa çıksa ( zoro o ağacı kesmese tayfa dağa çıkamazdı )
tayfa ormanda yürüse ve yanlarından dinazor geçip gitse ( zoro bu dinazoru keserdi )
zoro dövüşte yara alıyor ( başkası olsa ölmüştü. bak zoroda hiçbirşey yok )
neymar penaltı kaçırıyor ( zoro maçı izlemiyordu ondan kaçtı )
vs vs vs vs
bi salın artık yaw her olayı zoroya bağlayıp kıyaslamayı. zoro chopperdan güçlü dediniz diye zoroya ++ yazmıyor.
zoroya eşdeğer kıyaslamalara lafım yok ama zoro fanları alakasızda olsa bir şekide ilişkilendirmeye çalışıyor.
zoronun kalitesi belli zaten lakin fanları tarafından zarar gören tek karakter zorodur heralde.
( ZORO FANLARI YAZDIKLARIMI BU SEFERLİK ANLAYIŞLA KARŞILAYIN BİDAHAKİNE LİNÇLERSİNİZ )
Bir de a*iral fanları var. Zoro fanlarının koltuğunu bunlar devralacak. Zorocular eskisi gibi uçmuyorlar artık, yada ben denk gelmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık