Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav Mihawk'ın karşısında kim önünü iliklemiş yav? :D Yine anime mi izlediniz fanart mı gördünüz ne oldu? :D
Yav ben tartışma çok sevmiyorum.Şimdi bir saat tartışmayalım kimsenin fanı da değilim.Ne demek istediğimi sen de anladın ama canın boş muhabbet istiyor bana sardın galiba.Adam meydana çıkınca herkes bir durup baktı mı baktı her hareketi ortama girişi mangaka tarafından dikkat çekildi mi çekildi.Alalade bir adam değil işte onu anlatmaya çalışıyoruz fanart manart diyorsun sabah sabah...

Yav ben tartışma çok sevmiyorum.Şimdi bir saat tartışmayalım kimsenin fanı da değilim.Ne demek istediğimi sen de anladın ama canın boş muhabbet istiyor bana sardın galiba.Adam meydana çıkınca herkes bir durup baktı mı baktı her hareketi ortama girişi mangaka tarafından dikkat çekildi mi çekildi.Alalade bir adam değil işte onu anlatmaya çalışıyoruz fanart manart diyorsun sabah sabah...
Ben sana zaten tartışmak için söylemedim. Sen herkes ona dikkat kesiliyor demişsin. Ben de sana yok öyle bir şey diyorum. Sadece yanındaki Doflamingo bak hemen yanındaki Dof savaşacak mısın gerçekten diyor ona. Bütün herkes ona dikkat kesildi gibi bir şey yok. Hatta hemen yanında Moriah ilgilenmiyor bile. Sen anime etkisinde kalmışsın.

Mihawk'ın yonkou ligi olduğunu düşünüyorum ama O MF'de herkesin duraklayıp Mihawk'ı izlediği sahne Noncannon, mangada yok.

E o vakit boa hancock'un "bizi boşuna shichibukai seçmediler, güçlüyüz diye bu ünvanı verdiler" sözü çöp mü oldu? Bir de cobye yenileceksen ne diye bu sözü attın ortaya be kadın.

Ulan hadi Hancock falan bir nebze kabul edilebilir de Vegapunk, Mihawk seviyesi adamı dahi zorlayacak çapta robot üretebilmişse verin OP evreninin anahtarını bu adama konuyu kapatıp gidelim biz de. Hala daha onaylı bir spoiler gelmiş değil gene yalandan konuşuyoruz ama böyle bir şeyin gerçekleşme ihtimaline karşı verilecek tepki bu olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık