Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu saldırı dan sonra neredeyse 18 gündür kalkamayan katakuri
Şu saldırıya rağmen hiç bir şey olmamış gibi ayağa kalkıp racon kesen kinemon
Vuran kaido saldırıda h.haki de ekli. Diğer tarafta memleketi yakıyor kata nın tek attığı ve atacağı karakterler ama ayağa kaldırmıyor bu tarafta şov yaptırıyor yonkou yu küçültüyor. Soran olursa wano 11 numara senaryoydu dersiniz...

Vuran kaido saldırıda h.haki de ekli. Diğer tarafta memleketi yakıyor kata nın tek attığı ve atacağı karakterler ama ayağa kaldırmıyor bu tarafta şov yaptırıyor yonkou yu küçültüyor. Soran olursa wano 11 numara senaryoydu dersiniz...
Kinemon daha dayanıklı diye yorumladım.

Hiç işe yaramadılar mı? Kaido'nun 3 ana komutanından birini indirdiler. Big Mom'ın adaya gelen en güçlü adamlarından birini indirdiler. Oroçi'yi infaz ettiler. Kaido'nun istihbarat biriminin başındaki Fukurokujo'yu yine bir kın indirdi. İzo tek başına 2 Cp.0 ajanını tuttu hatta birini yenip diğerini de yaralı yolladı. Kınlar iki imparatorun aynı anda Onigaşima katlarında katliam yapmasını engelleyip, savaş eşleşmeleri oturana ve ortalık sakinleşinceye kadar İmparator tuttular. Derisi aşılmayan imparatoru yardılar. Momonosuke bizzat, adanın Luffy'nin final saldırısıyla atomlarına ayrılmasını engelleyip adadaki tüm karakterlerin hayatını kurtardı.
9 kın dedim Momo'yu ayrı tutuyorum.

Orochi'yi adam akıllı infaz etselerdi de 39 kere kalkmasaydı dediğini kabul edebilirdim Orochi'yi infaz eden Kanjuro'dur, Kınların tek amacı olmayan güçleriyle intikam almaya çalışmaktı, Fukurokujo adadan kaçmaya çalışırken tutuldu Raizo tarafından . İzou'yu da 9 kından biri olarak görmüyorum adamlar Kanjuro'yu arkadaşı sanmış yıllarca 9 kın ağız alışkanlığı 8 kın denebilir.

Hele hareketlere bak hele…

Bütün işi bizim çocuklara yaptırdılar… havayı kendileri atıyorlar… görende bütün demirbaşları bunlar indirdi sanar… ksksksks

Yalnız Momo veledi baua sağlam olmuş… Zoro abisinden de nasıl havalı durulur öğrenmil kapmış bir şeyler… bu haline okeyim ben… :d
Tiplere bak.Luffy ve geriye kalan ittifak olmasa Onigashima bunların mezarı olurdu.

Karizmalar belli oldu.
Kata (fix zaten söze gerek yok)> momo> king

Geçiş bölüm olmasina ragmen tatmin etti. Oda becermis en azindan. Bu saatten sonra çok dram kasmadan kaido, bigmom, hükümet gemilerini de hallederse adadan gidebiliriz artık.

Momo ya çok fazla bağlanmayin derim ben
Oda senseinin çok değil 1 hafta sonra bu karizmayı saçma sapan pozisyonlarda cizecegini çoğumuz biliyoruz
Adam sıçıp sivamayi seviyor malum 😁😁

Kata 9kından kimseye tek atamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık