Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hele hareketlere bak hele…

Bütün işi bizim çocuklara yaptırdılar… havayı kendileri atıyorlar… görende bütün demirbaşları bunlar indirdi sanar… ksksksks

Yalnız Momo veledi baua sağlam olmuş… Zoro abisinden de nasıl havalı durulur öğrenmil kapmış bir şeyler… bu haline okeyim ben… :d

Bütün işi bizim çocuklara yaptırdılar… havayı kendileri atıyorlar… görende bütün demirbaşları bunlar indirdi sanar… ksksksks

Yalnız Momo veledi baua sağlam olmuş… Zoro abisinden de nasıl havalı durulur öğrenmil kapmış bir şeyler… bu haline okeyim ben… :d
Polat ve ekibi bu kadar yürümedi yalandan. Paso hayallerindeki cendere eşliğinde yürüyor şekilci ırgatlar.

Birisini anımsattı dedim vee kimetsu dan yoriichi çıktı
Sorulacak soru çok da mangaka nın vermeye niyeti yok belli ki. Kapaktan itibaren eleştiri yapılır da değmez artık. BB-IM savaşı güzel geçsin kafi olacak. Momo da tayfa yapar kid-law dan sonra ki yonkou olur başımıza luffy nin bayrağı altında yaşarlar al hazır senaryo...

Bir sonraki bölümden sonra ara var gibi hatırlıyorum. Umarım dış dünyaya giriş yapar da şu Wano illetinden kurtuluruz. En azından ödülleri gösterse bari :mincika:

Kınların Momo önünde diz çökmesi felan, ne bileyim hiç tatmin etmedi. Luffy'nin önünde yatın kalkın da secde edin kınlar yoksa hepniz Oden çorbası olmuştunuz. Sinir oldum biraz şu duruma. Neyse müttefiğimiz olacaklar zaten, Momo'yu ön plana çıkarmak için yaptığı için sakinleşeceğim. 3-5 sayfada anlatacağı şeyi yine bölüme yaymış ona değinmeyeceğim bile :artiz: Sırf Momo'nun tipini göstermeyeceğim diye bölüm içinde bile silüet çizmiş adam ya :ehe: Momo'yu karizma çizmiş ama hakkını yemeyelim. Kılıçta yakışmış .Wano boyunca güçlü samuray aradık , tipi de samuray gibi olsun dedik dedik Wano bittiğinde bize çizdi adam :oleyo2:

Son düzenleme:

Bizimkiler hava atmayı sevmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık