Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görünen o ki zoro tayfaya bir süre ara verecek , bu sırada yamato doldurur boşluğu , bu sırada zoro eğitim falan alır wano da. Ryou geliştirir , kılıç alır , teknik kasar vb. Sonra bizimkiler zorda kalınca yetişir falan filan.
Sanmıyorum ki Oda Zorosuz tayfayi göndersin. Ayrıca luffy nereye zoroda oraya.luffy ve Zoro yanyana olmazlarsa Op tadı kaçar benim için. Yani aslinda kemik tayfa ayri kalmamalı.

Yetmez çünkü bilinçli kullanmak farklı , herşeyin vererek kullanmak farklı. Ayrıca alt seviyede olması eğitemeyeceği anlamına gelmez. Bak hyogoro luffy den güçlü müydü ? Hayır ancak ondan öğrendiği teknik daha da güçlenmesine sebep oldu. Veya kinemon zoro dan güçlü mü hayır ancak alev kesme tekniği epey işe yarar bir güç. Benzer şeyler çıkar ortaya.
Hyogoro nun ogretisi hic bir ise yaramadi dövüş esnasında luffy kralın hakisini saldırıda kullanmayı çakmasa 30 kere daha ölürdü ki meyvesinden bahsetmiyorum bile ayrıca zoro konusunda benim demek istedigim bu samuraylardan kinemon dışında düzgün teknigi olanı görmedik zoro enmayı dogru düzgün kontrol etmeyi ögrensin o yeter demek istemiştim

Hyogoro nun ogretisi hic bir ise yaramadi dövüş esnasında luffy kralın hakisini saldırıda kullanmayı çakmasa 30 kere daha ölürdü ki meyvesinden bahsetmiyorum bile ayrıca zoro konusunda benim demek istedigim bu samuraylardan kinemon dışında düzgün teknigi olanı görmedik zoro enmayı dogru düzgün kontrol etmeyi ögrensin o yeter demek istemiştim
Bir iki kez iyi salladı ama ryou sayesinde , ayrıca muhtemelen h.haki de ryou gibi kaplanıyor , bu sayede daha hızlı kavramış olması muhtemel. Olmayan teknikler çıkar şimdi piyasaya , ondan diyorum.

Ben birşey soracağım zaman atlamasında 2 sene geçti ama one piece evreninde o 6 ay falan demistiler sanki. Hiç birimiz de sorgulamadik bunu Luffy o zaman aslında 5 yaşında falan olması gerekmiyor mu
Zoro yu bulduktan ve mf savaşına kadar 7 ay geçmiş olması lazım. 2 yıl malum ara, şabondi den şimdiye 3 ay geçmiştir.

Mavi magma da var. Sakazuki reisin uyanışı öyle olur. :)
Vay böyle birşey çıksa süper olur yanlız ha. Zaten marconun alevi , sanjinin renklendirmesinde ki mavi bacak vs sonrası ateşin üstü mavi alev güzellemelerinden dolayo akainuya mavi magma yakışır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık