Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King kendisi diyor ben başka seviyedeyim diye. Zoronun kaidoyu kestiği saldırı kingi kesemedi. Kaido daha dayanıklı. King daha sert. Sırf yonkou diye her şeyde en üstte olacak diye bir şey yok. Mesela katakuri keleceği görüyor annesi göremiyor. King de kaidodan daha sert ama daha dayanıklı değil. 3 kesişe gitti.

Derisinin sertliğiyle nam yapmış birisinin, sağ kolundan daha az sert olacağını düşünmüyorum.

Zoro kingi kesince hızıma yetişti deniyor, sanji queenin kılıcı savunmadan koka basmadan boynuyla kırınca queen zaten kılıç ustası değil ki deniyor sanjiyi kılıç keser biçer deniyor savunması o kadar da güçlü değil deniyor 😂 kılıç ustası değilse de yonko sol kolu bu adam kılıcıda eline dün almamıştır herhalde 50 küsür yaşındaki adamın 20-25 yıl kılıç kullanmışlığı vardır ustası olmasada 😂
Queen kılıç ustası değil. Kılıcı sadece savuruyor. Kılıç keskinse keser. Dayanıklı ise kırılmaz. Ama bir kılıç ustası ise elindeki dandik bir bıçakla bile kesebilir. Kılıcı kılıç yapan ustasıdır. Sen herhalde sanjinin kral hakili saldırıda kesilmeyeceğini düşünüyorsun. Adam kurşun yiyince canım yandı diyor :)

Derisinin sertliğiyle nam yapmış birisinin, sağ kolundan daha az sert olacağını düşünmüyorum.
Sağ kolu kendisi ben başka seviyedeyim diyor. Yetmiyor her ikisi de aynı tatsumakiyi yiyor. Kaido kesiliyor, king kesilmiyor. Göz var nizam var. Konu sağ kol olup olmaması değil. Adamın özelliği bu. Wb'nin jozusu wb'den daha sert. Ama daha dayanıklı değil. Benzer durum yani. King bu konuda ırki özelliği sebebi ile bir istisna. Yoksa king elbette kaido kadar güçlü değil.

King kendisi diyor ben başka seviyedeyim diye. Zoronun kaidoyu kestiği saldırı kingi kesemedi. Kaido daha dayanıklı. King daha sert. Sırf yonkou diye her şeyde en üstte olacak diye bir şey yok. Mesela katakuri keleceği görüyor annesi göremiyor. King de kaidodan daha sert ama daha dayanıklı değil. 3 kesişe gitti.
Normal Kaidodan sert yarı zoandan değil.

Bu yeterince hızlı olmadığının kanıtı değil mi? Nasıl hız sorun olmuyormuş? Karşı saldırı alması King'in hatasıydı.
Sanji de vuracağı an duracak. O an o saldırı yer. Sanji de yer. Senin mantığınla kizarunun hiç hasar yemeden herkesi tokatlaması lazım. Öyle bir şey yok bu seride. Çok hızlı dediğimiz sanji kaç kere queene yakalandı. Kaido ve luffy kaç kere bir birini yakaladı. Çok hızlı olan katakuri ve luffy sana göre birbirine vuramamalı o zaman.

Zoro kinge sahura atmadı ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık