Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato'nun Ulti'ye uyguladığı tarifeden zaten Uçan Altılının kendisine rakip olamayacağı belli. Orada komutanların bir görevi var Queen festival düzenliyor King iletişimi ve emir komuta zinicirini sağlıyor falan. Siz gidin Yamato'yu getirin diye yollayacak hali yok Kaido'nun. Uçan Altılıların ne düşündüğünü önemli değil sonuçta Yamato'yu getiremeyeceklerini hepimiz biliyoruz. Yıldız Üyelerle savaşma hakkı verebilmek için göndermiştir Kaido. Mantıksız konuşmuyorum siz gerçekleri kabul edemiyorsunuz. Sanji 30 dakika Kaido tutabilir mi, onunla haki çarpıştırabilir mi? Ben hiç sanmıyorum.
Zoro nasıl savaştıysa Sanji'de o biçim savaşır. Sanjiyle Zoro arasında hiç bir fark yok. Jinbei geldiğinde de senin gibi konuşan çok gördüm ben zamanında hepsi sus pus oldu sende yakın zamanda sakinleşirsin :D

Arkadaşlar ben hala forumun Momo nefretini tam anlayamıyorum. Biri bana nedenini mantıklı bir şekilde açıklayabilir mi? Yani tüm seriyi dikkatle okuyorum ama o yaşta ciddi travmalar yaşamış ve bilmem kaç kere ölüm ile yüz yüze gelmiş bir çocuğun davranması gerektiği gibi davrandığını görüyorum. Hangi konu neden bu kadar çöp olmasına neden oluyor? Cidden merakımdan soruyorum.

Zoro nasıl savaştıysa Sanji'de o biçim savaşır. Sanjiyle Zoro arasında hiç bir fark yok. Jinbei geldiğinde de senin gibi konuşan çok gördüm ben zamanında hepsi sus pus oldu sende yakın zamanda sakinleşirsin :D
Zoro ile Sanji arasında gayette fark vardı ve her zaman olacak. Sanji fanları hariç herkes bunu kabul etmiştir. Tayfa içi dengelerde hep böyle oluyor zaten. Jinbei geldiği sırada Sanji ve Zoro power up almamıştı daha o yüzden mantıklı bir söylemdi. Fakat Yamato başka bir seviyede karakterini sevmem ama Kaido'nun kızı bu boru değil. En güçlülerin yapabildiği kral hakili saldırı kullanabiliyor. Bu onu bir üst kademeye sokuyor. Yamato ve Zoro > Sanji. Bence gerçekleri kabullenmeye başla. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık