Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King griffith'in one piece versiyonu gibi adeta. Joyboyu bekliyordu sanırım ve bu durumda bir şekilde luffyi destekleyebilir.

Bu Wano meselesi daha bitmedi. Kaido ve Bm düşmüş olabilir. Hatta şuan Kaido kalksa bile savaşacağını düşünmüyorum çünkü beklediği kişi geldi. Geriye Bm korsanları kaldı onların ne yapacağı belirsiz, ama hükümet bu olaya sesiz kalmayacaktır. Önümüzdeki bölümün sonunda ya da gelecek bölüm hükümet harekete geçerek saldırıya başlaya bilirler.

Bm korsanlarının wanoya ulaşamama sebebi denizciler ile bir savaşa girmesi olursa mantık dahilinde denilebilir mi?

Beyaz Bıyık'ın magmadan yara aldığını düşünürsek yaralanabilir hale ve büyük ihtimal bilinçsiz haldeki yonkouların lav havuzunda ve patlamada sağ çıkması mümkün olmaz.

İroni yapmışımdır sen benim ironilerle niye hep beni vurmaya çalışıyorsun lan. @King kanma MW'nin oyunlara milleti birbirine düşürmeye çalışıyor yine.
Mw ortalığı karıştırıp ve ittifakların oluşmasını sağlayacak sonra istediği yerlere yanlayacak adam tam bir konsey kurucu bildiğin baron olma yolunda ilerliyor :hhh:

momo'nun yeni görüntüsünde boynuz falan olmasin :)

Kaido ve big mom'in bu bölüm olmasada haftaya ölü mü yapiyorlar mi heralde anlariz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık