Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden yürümeye başladığında gacılar sokağa dökülüyordu, millet anasını, bacısını saklıyordu. Adam karizma olduğu kadar alfaydı fakat King ? King ne ola ki maskenin ardında saklanan bir yıkık :(

King savunuyordum ama Oden lafından sonra King bir anda gitti gözümden yazık oldu :(
Ben dış görünüşten bahsediyorum sadece ve Oden'in tipi güzel tasarlanmamış bariz belli. Sırf bunu dedim diye savunmayacaksanız siz bilirsiniz. Böyle ilk fırsatta yüz üstü bırakanlardan hâyır gelmez zaten. :(

Sadece yüzün şekil olması karizma olmaya yetmez. Lateks donlu adamı zirveye çıkarmazlar o listede.
Fantezi dünyanız biraz geniş olsun. BDSM sandığınız kadar korkulacak bir şey değil aslında. Lateks giyen kadınlar normal geliyorken erkeği niye sorun oluyor? Bu bakış açısına karşıyım.

Fantezi dünyanız biraz geniş olsun. BDSM sandığınız kadar korkulacak bir şey değil aslında. Lateks giyen kadınlar normal geliyorken erkeği niye sorun oluyor? Bu bakış açısına karşıyım.
Konumuz bu değil ki konumuz lateks donlu King'in düşündüğün kadar karizma olmaması. Yoksa herkesin fetişi kendine

Nasıl bütün büyüsü gitti. Maske düşünce millet tipine hayran olmaya başladı. İlk defa senden duyuyorum bunu.
Maske varken bayağı uğursuz, korkutucu bir tip gibi duruyordu. Neler neler yazıldı.

Clementine dizisindeki Malmoth gibi bir tip beklerken gayet sıradan biri çıktı.

Malmoth :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık