Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fujitora'nın çok küçümsendiğini düşünüyorum. Doflamingo siyasi olarak dokunulmaz olmasaydı, o adada kıyım yapabilirdi.
Parça pinçik ederdi yahu Fuji'nin aşağılanmasının en büyük sebebi Dof'a olan tavrı değil adaya deneme olsun diye meteor indirmesi gibi saçma salak icraatlarıdır.

Ulan daha dün… bu nasıl iş… manga bitti… Luffy bitti… böyle manga mı olur deniliyordu… şimdi cayır cayır Luffy övülüyor… bir de işin komik yanı Zoro’culara laf ediliyor… en azından bizim çocuk hala bizim çocuk… sizinki’nin içine girip at koşturdu Nika… Nika olmasaydı Luffybu dövüşü kazanamazdı… hatta kazanamadı da zaten… neyse Allah herkese Eichiiro Oda şansı versin… bu adam hiç aç kalmaz… kaksksk
Hepimiz zaman zaman sövüyoruz ama seriden kopamıyoruz da.

Attığın görselde iki sağ kol olmaması dışında bir sorun yok. Sen iki Marco gücünde adamı indirebileceğini düşünüyorsun yani amirallerin. Filo amirali olunca farklı bir şeyler ifade ediyor. Sengoku mesela Garp ile beraber anılan bir karakter. Akainu eski üçlünün en güçlüsü olarak görülüyordu mesela. Aokiji on gün savaşmış ama günün sonunda yenilmiş mi yenilmiş. İşte amiral ile sağ kolda öyle bir denklikte çarpışırlar muhtemelen. Amiral kazanır diyebilirsin ama iki sağ kolu harcamak başka bir seviye.
Hocam amiraller imparatorlara denk ligde ya da yakın olmasaydı denizci birliği kalmazdı. İmparator tayfalarında güçlü komutanlar var ama amirallerden sonra gelen koramiraller komutanlara sıkıntı yaratacak gibi durmuyor. Komutanlarıda schiler dengeliyordu. Mf'de beyazsakal tayfasını ağır bir şekilde ezmediler mi? Akainu dışında kendini kasan bir amiral yoktu. Dalga geçe geçe yendiler. Bu 3 amiral sağkol seviyesine yakın olsaydı bu kadar ağır bir üstünlük kurulabilir miydi? Hani ben 3 King'in Wb'yi ve tayfasını yeneceğini hayal edemiyorum.

20 yıldan fazla süren bir mangadan bahsediyoruz. Sonuçta bu adamın güçlenmesi
yoluna çıkan herkese meydan okuması gerek. Serinin yazarı böyle olmasını istemiş. Bu olacak olan bir çok şeyi de aslında hep Altan Altan nakış gibi işlemiş. Bence Sen luffy ve Zoro arasındaki güç farkı baya açıldı ondan böyle kızıyorsun. Ana karakterinin güçlenmesini gelişmesini böyle kurgulanmış Oda. Taa skypiada belliydi luffy nin joyboy ile bağlantısı. Sonrasında hikaye sürdükçe her arc da gözümüze soka soka luffy nin joyboy olacagini ima ederek gosterdiler.
Naruto hariç bir çok manga baş kahraminin güç seviyesini diğer herkesden çok üst seviyede tutmuştur.
Senin beklentini Matrix filmi karşıladı trinitye Neo kadar güç vererek. En sonunda onu da Neo kadar guclendirdiler. Saçma bir nedene bağlayarak. Ama 20 yıl sonra. Sende bekle belki Oda da buna benzer bir şey yapar belki. Zoro nün luffy seviyesine gelmesii 20 yıl sonra olmaz herhalde... Bilemedim şimdi.
Yok ya… zaten ben serinin en güçlü kişisi Luffy olacağını söylüyordum son dönemlerde… Zoro da ondan sonra ki en güçlü olur diyordum… ama çok saçma işlendi Luffy… bir de benim lafım daha çok ilk başta bu ne deyip sonra Luffy överek Zoro gönülmesine… Luffy’nin övülecek tarafı kalmadı çünkü… :d
Hepimiz zaman zaman sövüyoruz ama seriden kopamıyoruz da.
O ayrı zaten… ister istemez merak edip okuyorsun… finali görene kadar devam ama işte gönülsüz bir şekilde devam… :d

Şimdi aklıma geldi de Big Mom'ın Kaido'nun her zaman ki zafer çığlığını duymadım repliği vardı. Öyle bir şey göremedik kendisinden Luffy son yenildiğinde. Oda ne çizdiğini de unutmaya başladı.

Yok ya… zaten ben serinin en güçlü kişisi Luffy olacağını söylüyordum son dönemlerde… Zoro da ondan sonra ki en güçlü olur diyordum… ama çok saçma işlendi Luffy… bir de benim lafım daha çok ilk başta bu ne deyip sonra Luffy överek Zoro gönülmesine… Luffy’nin övülecek tarafı kalmadı çünkü… :d

O ayrı zaten… ister istemez merak edip okuyorsun… finali görene kadar devam ama işte gönülsüz bir şekilde devam… :d
'Bazıları seni öyle bir şaşırtır ki değişerek mi o hale geldiklerini yoksa aslında hep mi öyle olduklarını asla anlayamazsın."

Bence luffy hep böyleydi. Meyvesi uyanmadan öncede bence meyvesine ters ve saçma yapamaması gereken çok hareti vardı ki "red hawk" bunlardan biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık