Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika moddayken o kılıca yeltenecek diye bekledim keko gibi:(
Luffy kimseyi öldürmez. Onun için Kaido Luffy'nin eliyle ölmesin diye magmaya kadar yolculuk yaptı. Oden'e yaptıklarının geri dönüşü olarak kaderi yanarak ölmek olduğu için ölecek. Ama böyle de kimsenin görmediği bir yerde çok anlamsız bir şekilde ölüyor. Öldüklerini teyit edecek kimse bile yok. Wanolular nasıl rahat rahat dolaşacaklar? Ya bayıldıysa ve geri çıkarsa? Ayrıca madem Nika bu mazlum halk için dövüştü düşüşünü herkes görmeli ve içleri soğumalıydı. Bir sürü güzel sahne fırsatını tepti. Kılıcı örnek olarak verdim ama bir şekilde yenilip başkente düşmeli ve Luffy öldürmeyeceği için sonra başka bir şekilde ölmeliydi. Artık kaza eseri mi olur, aç Wanolular çiğ çiğ yer mi bilemem ama bu şekilde meh oldu yani.

Luffy kimseyi öldürmez. Onun için Kaido Luffy'nin eliyle ölmesin diye magmaya kadar yolculuk yaptı. Oden'e yaptıklarının geri dönüşü olarak kaderi yanarak ölmek olduğu için ölecek. Ama böyle de kimsenin görmediği bir yerde çok anlamsız bir şekilde ölüyor. Öldüklerini teyit edecek kimse bile yok. Wanolular nasıl rahat rahat dolaşacaklar? Ya bayıldıysa ve geri çıkarsa? Ayrıca madem Nika bu mazlum halk için dövüştü düşüşünü herkes görmeli ve içleri soğumalıydı. Bir sürü güzel sahne fırsatını tepti. Kılıcı örnek olarak verdim ama bir şekilde yenilip başkente düşmeli ve Luffy öldürmeyeceği için sonra başka bir şekilde ölmeliydi. Artık kaza eseri mi olur, aç Wanolular çiğ çiğ yer mi bilemem ama bu şekilde meh oldu yani.
Böyle ikinci sınıf webtoon dövüşünden hallice kapanış oldu. Wano son viraj idi. O viraj alınamadı. Bu saatten sonra kimse de bu eseri ciddiye almaz zaten. Yada ben almam en azından.

Wano bitse de kurtulsak noktasında olduğum için dövüşün nasıl bittiğini umursamadım bile. Yok bomba yok lav, bir ton saçmalık. BM'nin Law'ı defalarca yumruklayıp kıpırdatamamasından sonra umudu kesmiştim de neyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık