Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050: Onur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 45.9%
  • Orta

Kullanılan: 83 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 96 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    331
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda açık açık bizi kekledi… yaptığı göndermelerin haddi hesabı yok. Zaten bir güç gösterisi için değildi bu beklenti… Wano da memleketin de… Ryuma’ya gönderme yaparak hikayesel bir katkı olmasıydı. Hatta kaç kere… Luffy, Kaido’yu kötürüm bırakır… Kaido son bir can havliyle kaçmak ister… o zaman alır kelleyi dedik. Ama biraz algı yüzünden olay farklı yerlere gitti forumda. Oda büyük şerefsizliklerine bir yenisini daha eklemiş oldu işte. Şu yaptığı eziklikten başka bir şey değil… kimsenin böyle bir beklentisi yokken beklenti oluşturdu alçak… neyse daha konuşursam ağır konuşacağım o yüzden susuyorum…:artiz:

yeşilin hiç bi zaman kaidoyu indirme olasılığı olmadı fanlarının beklentisinden öteye gitmezdi bu durum.
İndirmeyecekti sadece öldürecekti birşey yapmayacaktı. :) İndirme şerefini başkası kazansın son vuruşu yapsındı olay.Ama Oda Kaido’nun Joy Boy sevdasını ortaya attı şimdi barıştıracak böylelikle canı bağışlanmış oldu.Oden spoiler vermişti ölmeyeceğine ama madem böyle kelleyi alamadılar diyip niye Zoro gösteriyorsun.Oda artık fanların cebinden yemeye başlamış üzücü.:/

Oda açık açık bizi kekledi… yaptığı göndermelerin haddi hesabı yok. Zaten bir güç gösterisi için değildi bu beklenti… Wano da memleketin de… Ryuma’ya gönderme yaparak hikayesel bir katkı olmasıydı. Hatta kaç kere… Luffy, Kaido’yu kötürüm bırakır… Kaido son bir can havliyle kaçmak ister… o zaman alır kelleyi dedik. Ama biraz algı yüzünden olay farklı yerlere gitti forumda. Oda büyük şerefsizliklerine bir yenisini daha eklemiş oldu işte. Şu yaptığı eziklikten başka bir şey değil… kimsenin böyle bir beklentisi yokken beklenti oluşturdu alçak… neyse daha konuşursam ağır konuşacağım o yüzden susuyorum…:artiz:
Zoro kelleyi alabilsin diye önce magmada yumuşatmak istemiş olmasın sakın Oda? :oleyo:

İndirmeyecekti sadece öldürecekti birşey yapmayacaktı. :) İndirme şerefini başkası kazansın son vuruşu yapsındı olay.Ama Oda Kaido’nun Joy Boy sevdasını ortaya attı şimdi barıştıracak böylelikle canı bağışlanmış oldu.Oden spoiler vermişti ölmeyeceğine ama madem böyle kelleyi alamadılar diyip niye Zoro gösteriyorsun.Oda artık fanların cebinden yemeye başlamış üzücü.:/
Yav bir yazı bir karakterin üzerine denk geliyor diye de oradan yürümezsin. Ne yazılar ne karakterlerin üzerine geliyor. Bir replik vardı aklımda değil şuanda o yazı da Zoro ile Bepo'nun üzerine geliyordu. Ben de dalgasını geçmiştim. Aaa gördünüz mü Bepo'nun da üzerine geliyor yazı Bepo'da kelle almaya gidecek falan diye. Bu da abartı yani.

Dövüşleri tekrardan okumak isteyen varsa:
Şöyle bir göz atayım dedim. Fazla söze gerek yok, görünen köy kılavuz istemiyor da şunu da demezsem kalacak içimde. Tiksav geçenlerde Kid savunacağım diye balonlardaki saldırı sonrası çıkan seste Aaa ların bahsini geçirdiğini okumuştum. Yok Kid'de 5 A Law'da 4 A var vs. savunma çabası. Umarım ciddi değildir. Ne anlatma derdindeydi bu Alarla ondan da emin değilim de Tiksav'a göre galiba Counter Shock > Stollen Fire. :oleyo:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık