Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış hatırlamıyorsam Zoro daha resmi olarak dirilmedi lan millet şunu assın bunu kessin diye bekliyor. Fanların Zoro'dan beklentileri piremses mottosuyla yetiştirilmiş bir Türk kızı ve ailesinin damattan beklentileriyle yarışır.
Ben Zoro fanı olsam bu saatten sonra kelleyi almasını istemem.

Bu saatten sonra kelleyi alsa ne olacak? Ceset pıçaklayıcısı.

Bu da benden… En kötü meyve onun… ona rağmen şov yapıyor… Luffy çok orjinal bir karakter… Luffy köyden çıkmış sıradan bir çocuk… vura vura KK olacak diyen… ve Luffy’nin Nika’ya dönüşmesiyle şoka giren… tüm Luffy fanlarına gelsin… :ehe:
Luffy nika olmadıki adam sadece meyvesini yemiş adamın, gerçi bu hakkaten Luffynin üstünlüğü azalttı ama Kaido ne diyor haki en büyük güçtür diye ve hepimiz haki arttıran kılıcı kimin kullandığını biliyoruz dimi. 😉

Kaido onurlu adam, çocukluğundaki numaradan yenilmeler yakalanmalar dışında yenilgi yüzü görmemiş, bu yüzden yenilince intihar etmiş olabilir. Katakuri için de yenilgisiz diyorlardı, yenildi, bir numarasını göremedik. Adam değilsin Katakuri. :)
İnsan yenilince Anasını satar mı…? Harbiden adam değil…:artiz:

Yalnız bu Wano’nun böyle bok hale gelmesin de… bu karakterin de çok payı var… zamanında büyük oyunu göremedik. Sırf bu herifi yüceltmek için… her şeyi bok etti Oda lavuğu… :artiz:

Bushido iyi çocuktu… ama fena bir kusuru vardı insanlara fazla güveniyordu. Sırf samuray diye onları tanıdığını zannediyordu. Eğer geri dönüp söyleyebilsem söylerdim. Bushido derdim her ihanet sevgi ile başlar…
Ben buraları güncelde okumadım. İlk gördüğümde mr.2 meyvesi demek Kaido'ya bak manipulasyon da yaparmış dedim. Sonra Oden'in karısı surat asınca onu da mı kandırmışlar dedim. Ama sonra anladım ki ben kandırılmışım :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık